صفحه اصلیجزییات خبر

شرکت ارتباطات زیرساخت حامی مسابقه قهرمانی مدیریت پروژه (PMC2021) شد

شرکت ارتباطات زیرساخت حامی مسابقه قهرمانی مدیریت پروژه (PMC2021) شد
با امضای تفاهم نامه میان شرکت زیرساخت و برگزارکنندگان مسابقه قهرمانی مدیریت پروژه (PMC2021)، شرکت ارتباطات زیرساخت حامی مسابقه قهرمانی مدیریت پروژه (PMC2021) شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به نقل از شرکت زیرساخت، بر اساس تفاهم نامه شرکت ارتباطات زیرساخت این شرکت به عنوان حامی مسابقه قهرمانی مدیریت پروژه PMC2021) ) انتخاب شد.
بر اساس این گزارش، یک مسئله واقعی در قالبCase Study واقعی از تجارب مدیریت پروژه ای شرکت را در فینال ملی سومین دوره مسابقه قهرمانی مدیریت پروژه (PMC2021) ارائه خواهد کرد و کارگاهی نیم روزه در روز فینال ملی جهت آشنایی شرکت کنندگان با جنبه های دیگر Case Study و رفع ابهامات برگزار می‌کند.
به هر نفر از اعضای تیم برنده مرحله فینال ملی جوایزی نقدی-غیر نقدی از طرف این شرکت اهدا می‌شود.
بر اساس این تفاهم نامه نتایج حاصله از تلاش تیم های شرکت کننده و همچنین نظرات اعضای هیات داوران در مورد مسئله مطرح شده به شرکت ارتباطات زیرساخت ارائه خواهد شد.
امیرحسین عامی مطلق مدیر PMOشرکت ارتباطات زیرساخت گفت: حضور این شرکت به عنوان حامی در مسابقه PMC باعث ایجاد شور و نشاط از جنس مدیریت پروژه و ارتقای فرهنگ مدیریت پروژه سازمانی در شرکت ارتباطات زیرساخت می‌شود.
گفتنی است که مسابقه قهرمانی مدیریت پروژه (Project Management Championship) یک مسابقه دو مرحله ای برای دانشجویان در حال تحصیل و زیر 35 سال است.
هدف این مسابقه افزایش مشارکت دانشجویان در زمینه مدیریت پروژه، افزایش علاقه به مدیریت حرفه ای پروژه در سطح ملی و بین المللی، همچنین پیشبرد گفتگو و اشتراک دانش بین دانشگاه و صنعت است.
دانشجویانی که به دانش مدیریت پروژه و حل مساله علاقه مند هستند، تا در مسابقه PMC در قالب تیم های 3 یا 4 نفره(از یک دانشگاه) یا به صورت انفرادی، حضور داشته باشند.
علاقمندان تا 7 اسفند 99 افرصت دارند تا با مراجعه به سایت http://yc.ipma.ir/pmc2021 در این رویداد شرکت کنند.

۵ اسفند ۱۳۹۹
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۴ نفر
۵۵,۳۶۴ نفر
۱۳ نفر
۵۴۲ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.220.249.141
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض