صفحه اصلیجزییات خبر

فضای مجازی نقش تعیین‌کننده‌ای در فرهنگ‌سازی دارد

فضای مجازی نقش تعیین‌کننده‌ای در فرهنگ‌سازی دارد
فضای مجازی و رسانه‌های نوین نقش اساسی و تعیین‌کننده‌ای در فرهنگ ‌سازی دارد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، مهندس فتاحی معاون وزیر،رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت در دیدار با حجت‌الاسلام روح‌الله میرزایی قائم‌مقام ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر و هیات همراه با اعلام این مطلب افزود:فضای مجازی برای شناساندن نقش و اقدامات ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر در بین آحاد مردم نقش مهمی دارد.
وی اضافه کرد: فضای مجازی بسیار تاثیرگذار است و باید از فرصت‌های فضای مجازی برای معرفی و انعکاس پیشرفت‌ و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران استفاده کرد.

رسانه جدید

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت خاطرنشان کرد: امروز فضای مجازی به نوعی فرهنگ را شکل می دهد متأسفانه بخشی از آن فرهنگ غربی و سبک زندگی آن را شکل می‌دهد و بخش خوب آن‌هم فرهنگ و ارزش‌های اسلامی و ایرانی را ترویج می دهد و باید این بخش را پررنگ‌تر کنیم و در این فرصت باقی‌مانده تا پایان دولت چند گام عملی را با کمک همدیگر در جهت ارائه ارزش های ایرانی اسلامی برداریم.
مهندس فتاحی گفت : شرکت ارتباطات زیرساخت به‌عنوان یک شرکت پیشرو در این زمینه می‌باشد و ما به‌عنوان شرکتی پیشران در بخش فناوری اطلاعات و حوزه فضای مجازی در کشور هستیم و اگر ارتباطات امروز در دورترین نقاط روستایی کشور وجود دارد بخش عمده فنی آن توسط همکاران زیرساخت ایجاد شده‌است و این شرکت آماده هرگونه همکاری و مراودات با ستاد امر به معروف و نهی از منکر می‌باشد.
همچنین در این جلسه حجت الاسلام روح الله میرزایی قائم مقام ستاد امر به معروف و نهی از منکر طی سخنانی با تقدیر از همکاری و تلاش های شرکت ارتباطات زیر ساخت در احیای امر به معروف در سطح شرکت گفت : در حکومت اسلامی مردم باید بتوانند امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر کنندو در آن صورت است که ما یک گام به تمدن نوین اسلامی نزدیک شده ایم .
وی در خصوص گسترش امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر در سطح دستگاه‌های اجرایی کشور یادآور شد و افزود : فرهنگ امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر باید طوری نهادینه شود که مخاطبان بتوانند دستگاه‌ها را برای ارائه خدمات خوب به مردم پاسخ‌گو کنند و همچنین این فرهنگ باید در بین تمامی آحاد جامعه برای شفاف‌سازی و مطالبه‌گری تقویت شود.
قائم‌مقام ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر در ادامه ابراز امیدواری کرد :با توجه به نقش و فعالیت‌های شرکت ارتباطات زیرساخت در توسعه زیرساخت‌های ارتباطی و فضای مجازی با همکاری هم بتوانیم گام مهمی در راستای گسترش فریضه امربه‌معروف برداریم.

3a

در این مراسم که مهندس مجید خباز عضو هیات مدیره ، حسنعلی عیسی‌زاده مدیرکل دفتر روابط‌عمومی و امور بین الملل وجمعی از مدیران حضور داشتند قائم‌مقام ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر حکم انتصاب مهندس فتاحی به عنوان رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شرکت ارتباطات زیر ساخت و سایر اعضاء ستاد را به آنان اعطا کرد.

۱۸ اسفند ۱۳۹۹
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۳ نفر
۱,۰۹۱,۵۶۸ نفر
۳۷۰ نفر
۱۶۱ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
35.174.62.162
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض