صفحه اصلیجزییات خبر

بازدید معاون راهبردی و توسعه کسب و کار شرکت و مدیران ارشد سازمان های تابعه وزارت از غرفه شرکت ارتباطات زیرساخت

بازدید معاون راهبردی و توسعه کسب و کار شرکت و مدیران ارشد سازمان های تابعه وزارت از غرفه شرکت ارتباطات زیرساخت
در سومین روز برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی ( تلکام 2021 ) غرفه شرکت ارتباطات زیرساخت همانند روزهای اول و دوم نمایشگاه میزبان حضور مدیران ارشد شرکت و سازمان های تابعه وزارت بود .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، مهندس نرگس طاهری معاون راهبردی و توسعه کسب و کار مدیرعامل با حضور در بیست و یکمین نمایشگاه صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (تلکام) از غرفه شرکت ارتباطات زیر ساخت بازدید کرد .

112

وی در این بازدید اقدامات همکاران دفتر مدیرعامل روابط عمومی و امور بین الملل را برای برپایی غرفه و معرفی دستاوردهای شرکت ارتباطات زیرساخت در بیست و یکمین نمایشگاه تلکام تحسین کرد و از تلاشهای آنان قدردانی نمود .

41

همچنین در سومین روز از برگزاری نمایشگاه تلکام ، مهندس مظلومی معاون وزیر و رئیس اسبق هیئت مدیره شرکت متبوع ، مهندس انصاری رئیس مرکز نوآوری و توسعه هوش مصنوعی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ، مهندس غفار تبریزی مدیر ارتباطات زیرساخت استان همدان و مهندس زعیم معاون اداره کل طرح و توسعه شبکه بود، از غرفه شرکت ارتباطات زیرساخت بازدید کردند و از نزدیک در جریان خدمات این شرکت در حوزه ارتباطات کشور قرار گرفتند.

۷ اسفند ۱۳۹۹
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۲ نفر
۵۵,۷۴۱ نفر
۳۹۰ نفر
۵۴۲ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.197.101.251
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض