صفحه اصلیجزییات خبر

حضور شرکت ارتباطات زیر ساخت در نمایشگاه ایران تلکام 2021

حضور  شرکت ارتباطات زیر ساخت در نمایشگاه ایران تلکام 2021
شرکت ارتباطات زیرساخت در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (ایران تلکام 2021 ) که از پنجم تا هشتم اسفند ماه سالجاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود ، توانمندیها و دستاوردهای ارتباطی خود را عرضه می کند .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت ، حسنعلی عیسی زاده مدیر کل دفتر مدیرعامل ،روابط عمومی و امور بین الملل این شرکت با اعلام این مطلب افزود : شرکت ارتباطات زیرساخت امسال نیز همانند سالهای گذشته به همراه سایر شرکت ها و سازمانهای تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سالن 8 و 9 این نمایشگاه حضور دارند.
وی با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (ایران تلکام) از آن به عنوان بزرگترین رویداد حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور نام برد و تصریح کرد : فعالان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور به منظور ارایه دستاوردها و توانـمندی هـای خود تـمام تـلاش خود را جـهت حـضور پررنـگ در این رویداد به کار گرفته اند.
.مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت شعار امسال و این دوره از نمایشگاه را "عرضه و تقاضای فناوری برای جهش تولید "عنوان کرد.
وی افزود : این نمایشگاه تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا، به شکل محدود و با حضور تعدادی بازدیدکننده و با رعایت تمامی پروتکل های کامل بهداشتی برگزار می شود.
عیسی زاده توضیح داد : پوشش خبری ویژه برنامه ها و رویدادهای نمایشگاه از طریق پرتال این شرکت به نشانی www.tic.ir ، معرفی پروژه ها و توانمندی های شرکت ارتباطات زیرساخت در قالب فیلم از جمله برنامه های این شرکت در بیست و یکمین دوره برگزاری نمایشگاه صنایع مخابرات و اطلاع رسانی است .
لازم به ذکر است : بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی( ایران تلکام 2021 ) با مساحت 5 هزار متر مربع و با حضور 100 شرکت داخلی برگزارمی شود.
همچنین شرکت های بزرگ و خصوصی در این نمایشگاه غرفه دارند و نهادهای کوچک و بزرگ همچون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ،شرکت ارتباطات زیر ساخت ،سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ، شرکت خدمات هوایی پیام ، سازمان فناوری اطلاعات ،شرکت ملی پست ،پست بانک ، صندوق نوآوری و شکوفایی، پارک علم و فناوری سجاد، پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس و صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته با حمایت از شرکت های دانش بنیان حضور دارند.

۵ اسفند ۱۳۹۹
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۱ نفر
۱,۰۹۱,۵۶۱ نفر
۳۶۳ نفر
۱۶۱ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
35.174.62.162
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض