صفحه اصلیجزییات خبر

بازدید عضو هیأت مدیره شرکت از ارتباطات زیرساخت استان سیستان و بلوچستان

بازدید عضو هیأت مدیره شرکت از ارتباطات زیرساخت استان سیستان و بلوچستان
مازیار کشاورز عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به منظور نظارت و بررسی بر اجرای مصوبات سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ارتباط با تکمیل و پیشرفت زیرساخت‌های ارتباطی ، به استان سیستان و بلوچستان سفر کرد.
به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل ؛ مازیار کشاورز عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت در جلسه شورای ارتباطی استان که به منظورتکمیل پیشرفت زیرساخت‌های ارتباطی با شرکت نیک محمد بلوچ زهی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و نمایندگان اپراتورهای ارتباطی در اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار شد، حضور یافت.
در این جلسه مهندس مرتضوی مدیر ارتباطات زیر ساخت استان سیستان و بلوچستان گزارشی از اقدامات اجرایی شرکت ارتباطات زیر ساخت ، در ارتباط با نصب 53 لینک ماهواره ای VSAT برای پوشش بهتر ارتباطات و پایداری شبکه در سطح استان به ویژه در مناطق روستایی ارایه کرد.
در این سفر مازیار کشاورز عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت از سایت قدرت آباد سرچشمه در شهرستان میرجاوه که مرکز نصب لینک ماهواره ای VSAT شرکت ارتباطات زیر ساخت است بازدید کرد.
در ادامه مازیار کشاورز ضمن بازدید از مرکز PC زاهدان با پرسنل حاضر در این مرکز گفتگو کرد و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات آنان قرار گرفت.

۲۱ بهمن ۱۳۹۹
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۴ نفر
۵۵,۷۵۴ نفر
۴۰۳ نفر
۵۴۲ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.197.101.251
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض