صفحه اصلیجزییات خبر
در هشتمین روز دهه مبارک فجر؛

ده ها پروژه ارتباطی در استان زنجان مورد بهره برداری قرار گرفت

ده ها پروژه ارتباطی در استان زنجان مورد بهره برداری قرار گرفت
در هشتمین روز دهه مبارک فجر ، با حضور مهندس آذری جهرمی وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات مجتمع ارتباطات و فناوری اطلاعات و ده هاپروژه ارتباطی ازجمله اتصال روستاهای بالای ۲۰ خانوار این استان به شبکه ملی اطلاعات و مرکز پشتیبان PC مدیریت ارتباطات زیرساخت در استان زنجان مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، درمراسم بهره برداری ازاین پروژه های ارتباطی مهندس ترابیان عضو هیات مدیره ،مهندس آغ بیات معاون فنی ،مهندس حدادی مدیر ارتباطات زیر ساخت استان و جمعی ازمقامات و مدیران استانی حضورداشتند.

2a

بر اساس این گزارش ، مهندس حدادی مدیر ارتباطات زیر ساخت استان زنجان درارتباط با مجتمع آی سی تی این استان کفت:این مجتمع با فضاهای کاربردی برای مدیریت یکپارچه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، خدمات ارتباطی عمومی روستایی، پایش فرکانس، مدیریت زیرساخت ارتباطات استان، برای کسب و کارهای نوآفرین و فضاهای کاربردی دیگر از جمله سرور روم با قابلیت توسعه به دیتا سنتر از محل بودجه عمرانی " طرح ایجاد و توسعه متوازن منطقه ای خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات " ایجاد و تجهیز شده است.
وی افزود : علاوه بر مجتمع ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان ،مرکز پشتیبان PCزنجان هم رونمایی شد که این مرکز پشتیبان در زنجانکوه و در هشت کیلومتری مرکز PC زنجان قرار دارد که در راستای پایداری شبکه و به عنوان پشتیبان مسیر شبکه ارتباطی در ایام بحران و پدافندی به کارگرفته خواهدشد.

4a

مهندس حدادی گفت : به منظور بهبود خدمات و کیفیت ارتباطی به شهروندان و در راستای ارتقاء پهنای باند استان ظرفیت پهنای باند استان از 100 گیگابیت بر ثانیه به 200 گیگابیت بر ثانیه افزایش یافت .
مدیر ارتباطات زیر ساخت استان توضیح داد : با راه اندازی این مرکز علاوه بر افزایش پایداری ارتباطات استان زنجان ، پهنای باند استان نیز به میزان 60 gb/s افزایش یافته و در مجموع پهنای باند دسترس استان به 200gb/s رسیده است.
برای افزایش پهنای باند استان مدیریت زیر ساخت استان زنجان حدودسی میلیارد ریال هزینه کرده است.

۲۱ بهمن ۱۳۹۹
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۲ نفر
۱,۰۹۲,۰۰۴ نفر
۴۳ نفر
۲۶۰ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
3.238.71.155
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض