صفحه اصلیجزییات خبر
طی مراسمی با حضور مهندس فتاحی؛

مدیرکل جدید دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شرکت ارتباطات زیرساخت معرفی شد

مدیرکل  جدید دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات  شرکت ارتباطات زیرساخت معرفی شد
طی مراسمی با حضور مهندس فتاحی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل و حمیدرضا رضوانی پور رئیس مرکز بازرسی، نظارت مدیریتی و پاسخگویی به شکایات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران شرکت ارتباطات زیرساخت، مدیرکل جدید دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات این شرکت معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت ؛ در این مراسم حمیدرضا رضوانی پور رئیس مرکز بازرسی، نظارت مدیریتی و پاسخگویی به شکایات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با تبریک دهه مبارک فجر و تقارن آن با میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) ضمن قدردانی از خدمات مهندس همتی مدیرکل سابق دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات طی سخنانی گفت: حوزه بازرسی و نظارت به عنوان چشم و گوش مدیران ارشد در شرکت محسوب می شود و بر اساس وظایف سازمانی می بایست واقعیت ها را ببیند و خوب منعکس کند و وجود این دستگاه باعث تعالی و رشد سازمان می شود.
رئیس مرکز بازرسی، نظارت مدیریتی و پاسخگویی به شکایات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: فعالیت بازرسی و نظارت جزو مقدس‌ترین و سنگین ترین وظایفی است که باید به خوبی جایگاه و منزلت آن برای پویایی و تحقق منویات عالی شرکت حفظ شود.
حمیدرضا رضوانی پور در ادامه با اشاره به سوابق و خدمات برجسته جناب آقای کرمی در شرکت خاطر نشان کرد: ایشان از مدیران خوب و فعال است که با توجه به تعهد و مسئولیت شناسی برجسته ای که از ایشان سراغ داریم مطمئنم هستیم که می‌تواند به‌ خوبی از عهده این مسئولیت خطیر برآید.

333

مهندس فتاحی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت درپایان این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از حضور مهندس رضوانی پور رئیس مرکز بازرسی، نظارت مدیریتی و پاسخگویی به شکایات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و هیات همراه برای مهندس کرمی در قبول این مسئولیت خطیر آرزوی توفیق کرد.
رئیس گروه پایش و تحلیل دیتا و معاون دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، از مسئولیت های پیشین اکبر کرمی در شرکت ارتباطات زیرساخت بوده است .
وی دارای مدرک کارشناسی مهندسی برق گرایش مخابرات سیستم از دانشگاه صنعتی شریف می باشد.

۱۹ بهمن ۱۳۹۹
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۳ نفر
۱,۰۹۲,۰۰۴ نفر
۴۳ نفر
۲۶۰ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
3.238.71.155
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض