صفحه اصلیجزییات خبر

مراسم جشن میلاد حضرت فاطمه (س) امروز در شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد

مراسم جشن میلاد حضرت فاطمه (س) امروز در شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد
همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) مراسم گرامیداشت روز مادر و مقام زن امروز در شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل ، در این مراسم که به دلیل شرایط خاص بیماری کرونا به صورت زنده از طریق صفحه اینستاگرام و صفحه آپارات این شرکت برای همکاران پخش شد ،مهندس فتاحی معاون وزیر ،رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ،ضمن گرامیداشت این روز خجسته، نقش بانوان همکار شرکت را در پیشبرد اهداف سازمانی برجسته ومهم ارزیابی کرد.

55555

وی خاطرنشان کرد : شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان یک نهاد حاکمیتی در توسعه زیرساخت ارتباطی ، در حوزه فنی ، تجاری ، ترانزیت بین الملل و ارتقای کیفیت خدمات از جایگاه ویژه وممتازی برخوردار است و موفقیت های زیادی به دست آورده است از جمله کسب رتبه برتر در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی در جشنواره شهید رجایی سال 98 که بخشی از این موفقیت مرهون حضور بانوان پرتلاش همکار در شرکت ارتباطات زیر ساخت است.

للللل

در ادامه این مراسم همچنین مهندس طاهری معاون راهبردی و توسعه کسب و کار مدیرعامل با حضور در این برنامه زنده طی سخنانی کوتاه با تبریک میلاد حضرت فاطمه (س) ومقام زن از حمایت های همه جانبه مدیران ارشد شرکت از بانوان همکار در دستیابی به اهداف شرکت قدردانی کرد.
وی با اشاره به نقش پررنگ زنان در جایگاه های مدیریتی در سال های اخیر در شرکت گفت : با توجه به افزایش سهم مدیریت حضور بانوان در عرصه مدیریتی اقدامات و نقش آنان در کسب موفقیت های سازمانی مشهود و پررنگ است.
همچین در این مراسم همسر شهید نصرالهی یکی از شهدای شرکت زیرساخت در هشت سال دفاع مقدس به صورت تلفنی در برنامه حضور یافت و از تلاش های مدیران شرکت در راستای گرامیداشت نام شهدا و خانواده معزز آنان قدردانی کرد.
اجرای برنامه قرعه کشی ویژه گرامیداشت میلاد حضرت زهرا (س) از برنامه های پایانی این مراسم زنده بود.


۱۵ بهمن ۱۳۹۹
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۰ نفر
۱,۰۹۱,۵۶۹ نفر
۳۷۱ نفر
۱۶۱ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
35.174.62.162
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض