صفحه اصلیجزییات خبر

با حضور مهندس فتاحی ، از اقدامات شرکت ارتباطات زیرساخت در ارزیابی مدیریت پروژه سازمانی قدردانی شد

با حضور مهندس فتاحی ، از اقدامات شرکت ارتباطات زیرساخت در ارزیابی مدیریت پروژه سازمانی قدردانی شد
طی مراسمی با حضور مهندس فتاحی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از اقدامات و تلاشهای همکاران در ارزیابی بلوغ مدیریت پروژه سازمانی قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم که با رعایت تمامی پروتکل¬های بهداشتی مربوط به کرونا و با رعایت فاصله اجتماعی در فضای باز (زمین چمن) مؤسسه فرهنگی ورزشی پیام برگزار شد با اهداء لوح تقدیری از تلاش و اقدامات قابل تحسین همکاران فعال در ارزیابی مدیریت پروژه سازمانی تقدیر به عمل آمد.
بر اساس این گزارش، در این مراسم که مجید خباز و مازیار کشاورز اعضای هیأت مدیره، تقی محمدی معاون توسعه منابع، نرگس طاهری معاون راهبردی و توسعه کسب و کار، حسنعلی عیسی زاده مدیرکل دفتر مدیر عامل و روابط عمومی و امور بین الملل و امیر حسین عامی مطلق مدیر کل دفتر مدیریت پروژه و بودجه و جمعی از مدیران و کارکنان حضور داشتند، مهندس فتاحی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل طی سخنانی گفت: این شرکت به عنوان یک نهاد حاکمیتی در بخش های مختلف در حوزه فنی، توسعه زیرساخت¬های ارتباطی، تجاری، ترانزیت بین الملل و ارتقاء کیفیت خدمات ، موفق عمل کرده و جزو شرکت های پیشران است.

58

وی خاطر نشان کرد: شرکت ارتباطات زیرساخت در سایه زحمات و تلاش های مجموعه همکاران جایگاه ممتازی در بین شرکتهای دولتی کسب کرده است و جزو شرکت های پیشگام در بخش های آموزشی و پروژه های ارزیابی مدیریت به شمار می رود.
در ادامه مجید خباز و مازیار کشاورز اعضای هیأت مدیره، نرگس طاهری معاون راهبردی و توسعه کسب و کار و امیرحسین عامی مطلق مدیرکل دفتر مدیریت پروژه و بودجه طی سخنانی کوتاه ضمن قدردانی از اقدامات و تلاش های ارزنده همکاران در کسب موفقیت های درخشان توسط شرکت ارتباطات زیرساخت توضیحاتی را در ارتباط با نظام مدیریت پروژه ها از جمله موفقیت شرکت در کسب رتبه اول ارزیابی مدیریت پروژه سازمانی ارائه کردند.
شرکت ارتباطات زیرساخت با کسب 620 امتیاز از سوی ارزیابی انجمن مدیریت پروژه ایران موفق شد رتبه اول ارزیابی بلوغ مدیریت پروژه سازمانی در بین مجموعه مراکز و سازمان تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات کسب کند.۸ بهمن ۱۳۹۹
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۳۶ نفر
۱,۰۹۱,۶۳۱ نفر
۵۹ نفر
۳۷۴ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
3.238.174.191
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض