صفحه اصلیجزییات خبر

جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیر ساخت برگزار شد

جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیر ساخت برگزار شد
مجمع عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت برای بررسی صورت های مالی طرح های تملک دارایی های سرمایه ای منتهی به ۲۹ اسفند ماه سال ۹۸ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیر ساخت، در این جلسه نمایندگانی از وازارتخانه های؛ دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امور اقتصادی و دارایی، سازمان برنامه و بودجه کشور، کار، تعاون و امور اجتماعی و همچنین با حضور مهندس فتاحی معاون وزیر ، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل ،اعضای هیات مدیره ،معاونین مدیر عامل و جمعی از مدیران شرکت به ریاست فرهاد معارفی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و نایب رییس مجمع عمومی صاحبان سهام صبح امروز به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

12

در ابتدای این جلسه، مهندس فتاحی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، گزارش مبسوطی از عملکرد و پیشرفت طرح ها، تحقق اهداف کمی و کیفی مقرر در اسناد بالادستی، چالش ها و مشکلات اساسی در ارتباط با اجرای طرح ها و همچنین برنامه های پیش بینی شده برای سال آتی شرکت ارائه کرد.
فتاحی معاون وزیر ،رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توضیحاتی را در خصوص طرح های توسعه و تکمیل پروژه های شبکه های زیر ساختی ارتباطات کشور و پروژه های توسعه‌ ای شبکه ملی اطلاعات ارائه داد.

وی افزود :شرکت ارتباطات زیرساخت از سال 96 تاکنون بیش از هزار درصد میزان ترافیک تولیدی و مبادله شده در مراکز IXP افزایش داشته است و این رشد اهمیت این موضوع را نشان می دهد که در لایه شبکه انتقال و شبکه IP براساس تکالیف برنامه توسعه حرکت کرده ایم.

3

در ادامه جلسه پس از استماع گزارش حسابرسی توسط نماینده سازمان حسابرسی و توضیحات ارائه شده توسط مسئولین شرکت، اعضای مجمع عمومی ضمن تشکر ویژه از عملکرد مطلوب مدیران و کارکنان شرکت ارتباطات زیر ساخت، صورت های مالی سال۹۸ طرح های تملک دارایی های این شرکت را تصویب کردند.
در پایان جلسه فرهاد معارفی نایب رییس مجمع عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت، از تصویب طرح های شرکت در شورای اقتصادی و همچنین شفافیت و نحوه پیشبرد فعالیت ها در مجموعه زیرساخت تقدیر کرد ایشان با اشاره به گزارش مطلوب ارایه شده توسط حسابرس قانونی بدون وجود بند حسابرسی گفت که این موضوع بیانگر تلاش و اهتمام ویژه کارکنان و مدیران زحمتکش شرکت ارتباطات زیرساخت هست، که علی رغم حجم بالا و اهمیت و حساسیت طرح ها و پروژه های در دست اجرای شرکت به نحو احسن با رعایت استانداردهای مالی و حسابداری و قانونی صورت گرفته است و ایجاب می کند تشکر و قدردانی ویژه از این عملکرد مطلوب داشته باشیم.
در پایان ایشان اظهار امیدواری کرد که در سایه زحمات و تلاش های شبانه روزی مجموعه کارکنان و مدیران شرکت شاهد تحقق صد در صدی اهداف پیش بینی شده در برنامه ششم توسعه باشیم.

۱ بهمن ۱۳۹۹
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۳ نفر
۶۰,۳۷۵ نفر
۴۱۵ نفر
۵۱۸ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.205.26.39
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض