صفحه اصلیجزییات خبر
در راستای عدالت ارتباطی در استان ها ،

معاون فنی شرکت ارتباطات زیرساخت به منظور بررسی وضعیت زیرساخت های ارتباطی استان با استاندار سیستان و بلوچستان دیدار کرد

معاون فنی شرکت ارتباطات زیرساخت به منظور بررسی وضعیت زیرساخت های ارتباطی استان با استاندار سیستان و بلوچستان دیدار کرد
مهندس آغ بیات معاون فنی شرکت ارتباطات زیرساخت به منظور بررسی پیشرفت پروژه تکمیل زیرساخت‌های ارتباطی استان سیستان و بلوچستان با احمدعلی موهبتی استاندار استان ، بیست و یکم دیماه سالجاری در محل استانداری دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل ؛ در این دیدار که معاونین استاندار سیستان و بلوچستان ، مدیران کل حوزه های زیرساختی برق ، راه ،حمل و نقل، محیط زیست و منابع طبیعی استان به همراه مهندس عمویی مدیر کل کنترل و هماهنگی و پایش شرکت و مهندس مرتضوی مدیر ارتباطات زیر ساخت استان حضور داشتند، مهندس آغ بیات گزارشی را از اقدامات شرکت ارتباطات زیرساخت مبنی بر تامین 53 لینک ماهواره ای VSAT ارائه کرد.

س2

وی اضافه کرد:دراین ارتباط برای 43 نقطه روستایی و12شهرستان استان که امکان اجرای شبکه فیبرنوری و پوشش رادیویی نداشتندجهت تامین پهن باند موردنیاز تجهیزات فنی ارسال شد.
بر اساس این گزارش ،همجنین دراین دیدار احمدعلی موهبتی استاندار استان سیستان خاطرنشان کرد: یکی از اهداف برنامه ششم، اتصال همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار به اینترنت بوده که سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان برای تحقق اهداف این برنامه انجام شد.
احمدعلی موهبتی تصریح کرد: طرح اتصال تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار به اینترنت باید حمایت شود زیرا این طرح یعنی کمک به آموزش و پرورش و اجرای آن یعنی کمک به بهداشت و درمان، کمک به اقتصاد مردم و کمک به امنیت بوده از این‌رو یک طرح اساسی است.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اتصال مدارس به شبکه ملی اطلاعات و ارتباطات، بحث شبکه ثابت برای تمام شهرها و برای تعداد بسیار زیادی از روستاهای بالای ۵۰۰ خانوار در کنار این طرح از جمله اهداف دیگر سفر مهندس آذری جهرمی به این استان بود اما هدف اصلی طرح، پوشش تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار به اینترنت سراسری بود.

س3

هم چنین مهندس آغ بیات و هیات همراه در ادامه در جلسه ای که به منظور پیشرفت پروژه تکمیل زیرساخت‌های ارتباطی استان سیستان و بلوچستان که با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و نمایندگان اپراتورهای همراه اول ،ایرانسل و مخابرات ایران در اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار شد گزارشی از فعالیت های شرکت ارتباطات زیر ساخت در اجرای مصوبات سفر ده روزه وزیر ارتباطات فناوری اطلاعات به استان ارائه کرد.

۲۲ دی ۱۳۹۹
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۹ نفر
۱,۰۹۱,۵۶۹ نفر
۳۷۱ نفر
۱۶۱ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
35.174.62.162
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض