صفحه اصلیجزییات خبر

پایانه جدید فیبرنوری بازرگان به ساختمان ارتباطات زیر ساخت استان آذربایجان غربی برگردان شد

پایانه جدید فیبرنوری بازرگان به ساختمان  ارتباطات زیر ساخت استان آذربایجان غربی  برگردان شد
سیستم های انتقال و مسیرهای فیبرنوری از ایستگاه قدیم مخابرات به پایانه جدید فیبرنوری بازرگان (ایستگاه اختصاصی شرکت ارتباطات زیر ساخت) برگردان شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، مهندس برازش مدیر ارتباطات زیرساخت استان آذربایجان غربی اعلام کرد: با توجه به شرایط خاص ایستگاه بازرگان که حجم بسیار بالای ترافیک ترانزیت بین الملل ، کشوری و منطقه ای در آن صورت می گرفت، پایانه و ایستگاه آن از محل ساختمان قدیم متعلق به شرکت مخابرات به ساختمان جدید زیرساخت منتقل شد.

وی افزود: شرایط ویژه و خاص ایستگاه بازرگان انجام عملیات را پیچیده و سخت کرده بود و مدیریت ارتباطات زیرساخت استان آذربایجان غربی با تلاش مهندسان فنی و اکیپ های پشتیبانی و استانی و همکاری و هماهنگی های مدیران ستادی با مسئولین ارتباطات کشور ترکیه و راهبری معاونت محترم فنی شرکت ارتباطات زیرساخت ، این برگردان با موفقیت کامل صورت گرفت .

18

مهندس برازش توضیح داد : انجام موفقیت آمیز این برگردان برگ زرین دیگری بود بر تخصص ، تعهد ، کارآمدی و پشتکار جوانان متخصص این مرز و بوم که توانستند در کمترین زمان و با بیشترین دقت این حجم از ترافیک را با کمترین خطا ، جابجا کرده و کار را به فرجام برسانند.

8598

۲۱ دی ۱۳۹۹
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۶ نفر
۵۵,۱۹۰ نفر
۳۸۱ نفر
۴۶۰ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.206.13.203
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض