صفحه اصلیجزییات خبر

نیروی انسانی پیشران برنامه توسعه ای زیرساخت های ارتباطی به شمار می رود

نیروی انسانی پیشران برنامه توسعه ای زیرساخت های ارتباطی به شمار می رود
صیانت و حفظ نیروی انسانی به عنوان پیشران اقدامات توسعه ای در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، شرکتها ، سازمان ها و مراکز وابسته از محوری ترین برنامه های این وزارت به شمار می رود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، مهندس فتاحی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت که در مراسم تودیع و معارفه اعضای هیأت مدیره این شرکت سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود : در طول قریب به یکسال از شیوع بیماری کرونا برغم تمامی این شرایط سخت ، مدیران و کارکنان این شرکت با دلسوزی و احساس مسئولیت برنامه های این شرکت را به خوبی پیش برده اند و در این آزمون سخت سربلند شده اند.

وی در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش و خدمات ارزنده مهندس بنابی نایب رئیس سابق هیأت مدیره شرکت خاطرنشان کرد: حضور ایشان در شرکت منشاء آثار و برکات فراوانی بوده که امیدوارم تلاش های ایشان در سنگر جدید همانند گذشته اثربخش و تداوم داشته باشد.

111

مهندس فتاحی در این جلسه ضمن تبریک میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار و تقارن آن با شب یلدا برای اعضای جدید هیأت مدیره در تحقق اهداف راهبردی شرکت آرزوی توفیق کرد.
در ادامه مهندس بنابی معاون توسعه ای سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات طی سخنانی از تلاشها و همکاری های دلسوزانه مجموعه مدیران و کارکنان شرکت در همراهی و همدلی برای پیشبرد امور قدردانی کرد .
نایب رییس سابق هیات مدیره شرکت ارتباطات در ادامه برای اعضای جدید هیات مدیره شرکت آرزوی توفیق کرد .
در این جلسه مهندس خباز عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت نیز طی سخنانی گفت: با توجه به جایگاه و نقش کلیدی شرکت ارتباطات زیرساخت در حوزه ICT و تحقق زیرساخت های ارتباطی دولت الکترونیک باید توجه بیشتری بر استفاده از توانمندی های فنی نیروی انسانی برای دستیابی به اهداف و برنامه های شرکت به عمل آید .
همچنین در جلسه مهندس ترابیان ضمن تشکر و قدردانی از مهندس آذری جهری و مهندس فتاحی طی مطالبی کوتاه بر استفاده از ظرفیت های موجود برای ارتقاء کیفی خدمات و توسعه های زیرساخت ارتباطی تاکید کرد.

2222

 


۳۰ آذر ۱۳۹۹
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۸ نفر
۵۸,۳۹۶ نفر
۲۷۰ نفر
۴۵۱ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.206.12.157
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض