صفحه اصلیجزییات خبر
با انتخاب احمدرضا شرافت، نامزد معرفی‌شده از سوی وزارت ارتباطات؛

ایران رئیس کمیته مدیریت جامعه مخابراتی آسیا و اقیانوسیه شد

ایران رئیس کمیته مدیریت جامعه مخابراتی آسیا و اقیانوسیه شد
احمد رضا شرافت نامزد معرفی شده از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، به ریاست کمیته مدیریت جامعه مخابراتی آسیا و اقیانوسیه (APT) برگزیده شد.

در چهل و چهارمین اجلاس کمیته مدیریت جامعه مخابراتی آسیا و اقیانوسیه (APT)، احمدرضا شرافت نامزد معرفی‌شده از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، به‌اتفاق آراء به ریاست این کمیته برگزیده شد.
کمیته مدیریت جامعه مخابراتی آسیا و اقیانوسیه (APT) یکی از ارکان مهم و اصلی این سازمان بین‌المللی است که نقش مهمی در تدوین استراتژی‌ها و برنامه‌وبودجه سالیانه اتحادیه بر عهده‌دارد.
پیش از ایران، کره جنوبی عهده‌دار مدیریت این کمیته بود و روسای قبلی در ادوار پیشین نیز غالباً از کشورهای بانفوذ شرق آسیا در این جایگاه قرار داشتند.
انتخاب نماینده ایران به‌عنوان رئیس کمیته مدیریت جامعه مخابراتی آسیا و اقیانوسیه (APT) در اجلاس چهل و چهارم که از ۱۷ تا ۱۹ آذرماه (۷ تا ۱۰ دسامبر) برگزار شد، تحول مهمی در مسیر تأثیرگذاری و ایفای نقش بیشتر کشورمان در جامعه مخابراتی آسیا و اقیانوسیه محسوب می‌شود. ۳۸ کشور از سراسر آسیا و اقیانوسیه در این اتحادیه عضو هستند.

منبع : روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

۲۵ آذر ۱۳۹۹
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۳۳ نفر
۵۸,۴۰۴ نفر
۲۷۸ نفر
۴۵۱ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.206.12.157
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض