صفحه اصلیجزییات خبر

از خدمات فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت ارتباطات زیرساخت تجلیل شد

از خدمات فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت ارتباطات زیرساخت تجلیل شد
طی مراسمی با حضور مهندس فتاحی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از خدمات فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت تجلیل و قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، این مراسم که با حضور مجید خباز عضو هیأت مدیره، سرهنگ پاسدار دکتر قریشی رئیس فرمانده بسیج وزارتخانه ها و ادارات تهران و هیأت همراه، سعید مهدیون فرمانده بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محسن نوروزی مدیر کل حراست، حسنعلی عیسی زاده مدیرکل دفتر مدیر عامل و روابط عمومی و امور بین الملل و جمعی از مدیران و کارکنان شرکت برگزار شد، از تلاشهای یوسف ملاجعفری در این مسئولیت قدردانی و فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج معرفی شد.

جلسه بسیج

در این مراسم ، مهندس فتاحی با اشاره به عملکرد مثبت و درخشان بسیج شرکت در ایجاد همدلی بین کارکنان از خدمات برجسته آقای ملاجعفری در مسئولیت فرماندهی حوزه مقاومت بسیج قدردانی کرد.

وی با اشاره به جایگاه کلیدی و اثربخش بسیج به عنوان نیروی خودجوش و متأثر از ارزشهای والای انقلاب اسلامی، عملکرد و اقدامات این شجره طیبه را در حفظ و صیانت از دستاوردهای مهم انقلاب ستود.

بسیج 1

مهندس  فتاحی خاطرنشان کرد : بسیج در تمامی زمینه های علمی، فرهنگی، اجتماعی، نظامی، آموزشی ، اقتصادی و سیاسی عملکرد خوب داشته و موفق عمل کرده است.

در ادامه ، سرهنگ پاسدار دکتر قریشی فرمانده بسیج وزارتخانه ها و ادارات تهران گزارشی از وضعیت بسیج وزارتخانه ها و ادارات ارایه و مأموریت های جدید آن را در زمینه های گوناگون بیان کرد.

وی خاطرنشان کرد : امروز همکاران بسیجی ما با اقدامات ارزشمندشان توانسته اند فضای جامعه را به یک فضای سرشار از فرهنگ و تفکر اصیل اسلامی، همراه با مقاومت و هوشیاری در مقابل دشمن مبدل کنند.

بسیج 2

سعید مهدیون فرمانده بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در این مراسم گزارشی از اقدامات بسیج در این وزارتخانه را ارائه و تفکیک مأموریت های آن را در دو حوزه تخصصی و عموی تشریح کرد .

در پایان مراسم حکم انتصاب محمود مرادی به عنوان فرمانده حوزه بسیج شرکت ارتباطات زیرساخت به وی اهداء شد.


بسیج 5
بسیج 3

۲۴ آذر ۱۳۹۹
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۴ نفر
۶۰,۳۹۵ نفر
۴۳۵ نفر
۵۱۸ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.205.26.39
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض