صفحه اصلیجزییات خبر

رزمایش پدافند غیر عامل در ارتباطات زیرساخت استان مازندران برگزار شد

رزمایش پدافند غیر عامل در ارتباطات زیرساخت استان مازندران برگزار شد
رزمایش پدافند غیر عامل با حضور مهندس احمدی مدیر کل ستاد بحران استان، مهندس کبیری مدیر کل فناوری اطلاعات استان از راه دور و مهندس صالحیان مدیر ارتباطات زیر ساخت استان مازندران در ارتباطات زیرساخت استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، در این رزمایش مهندس صالحیان مدیر ارتباطات زیرساخت استان در این مراسم ضمن تشریح رزمایش اعلام کرد :برگزاری این رزمایش ها در حوزه ارتباطات علاوه بر پیشگیری از بروز حادثه و خطرات احتمالی موجب به حداقل رساندن قطعی ارتباطات ناشی از بلایای طبیعی و پایداری ارتباطات در زمان وقوع بحران می شود.
بر اساس این گزارش ، در این رزمایش تمامی ارتباطات مرکز PC چالوس با سایر مراکز از طریق بلاک نمودن کانال های ارتباطی انجام شد و هم چنین به منظور آمادگی بیشتر برق شهری مرکز sc2 شهر بابل بطور عمدی قطع و دیزل نیز بصورت دستی از مدار خارج و تغذیه الکتریکی مرکز توسط باطری تامین شد.
در ادامه این رزمایش، ارتباطات غرب استان مازندران از طریق برقراری تماس های تلفنی ثابت به ثابت و یا ثابت به سیار کارشناسان مراکز چالوس و رامسر با مهندس کبیری مدیر کل فناوری اطلاعات استان و مهندس علی اصغر پور مدیر مخابرات منطقه مازندران بررسی و مورد تایید قرار گرفت .
از نکات بارز این رزمایش می توان به اجرای آن توسط دو شرکت مستقل ارتباطات زیرساخت و مخابرات ایران اشاره کردکه با هماهنگی و تعامل کامل در جهت خدمت رسانی به مردم غرب استان مازندران صورت گرفت.

۲ آذر ۱۳۹۹
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۳۵ نفر
۵۵,۳۷۹ نفر
۲۸ نفر
۵۴۲ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.220.249.141
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض