صفحه اصلیجزییات خبر
با صدور احکام جداگانه از سوی آذری جهرمی صورت گرفت؛

انتصابات جدید در وزارت ارتباطات باهدف حفظ پویایی بدنه مدیریتی

انتصابات جدید در وزارت ارتباطات باهدف حفظ پویایی بدنه مدیریتی
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور احکام جداگانه‌ای معاونان جدید برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی و همچنین توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را منصوب کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی، باهدف حفظ پویایی بدنه مدیریتی وزارت ارتباطات در ماه‌های پایانی دولت تدبیر و امید و در پی درخواست استعفای سیروس موثقی، معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی، ضمن تقدیر از تلاش‌های او در دوران مدیریتی خود به‌ویژه در جهت «تئوریزه کردن و پیاده‌سازی تغییر ساختار وزارتخانه برای حرکت به‌سوی اقتصاد دیجیتال» با این درخواست موافقت کرد.

وزیر ارتباطات در پاسخ به درخواست استعفای موثقی نوشت: جناب آقای مهندس موثقی، معاون محترم برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی تلاش‌های شما در عرصه مدیریت در شرکت ارتباطات زیرساخت و در مسئولیت معاون برنامه‌ریزی را ارج می‌نهم. تئوریزه کردن و پیاده‌سازی تغییر ساختار وزارتخانه برای حرکت به‌سوی اقتصاد دیجیتال از اقدامات ماندگار جنابعالی است.

آذری جهرمی ادامه داد: عدم امکان همراهی جنابعالی در ادامه مسیر کوتاه باقیمانده دشوار می‌نماید اما با توجه به شرایطی که بیان گردید که ایجاب می‌نماید برای مدتی در شهرستان سکنی گزینید، چاره‌ای برای بنده جز پذیرش استعفا باقی نمی‌گذارد. ضمن تشکر از همه تلاش‌های صادقانه و همدلانه جنابعالی و با آرزوی عاقبت به خیری و سلامت با استعفای جنابعالی موافقت می‌کنم. سربلند باشید.

با قبول استعفای موثقی، آذری جهرمی با صدور حکمی فرهاد معارفی معاون سابق توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع را به سمت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی منصوب کرد.

در حکم وزیر ارتباطات خطاب به معاون جدید برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی آمده است: جناب آقای فرهاد معارفی، نظر به تعهد شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی، ضمن تشکر از تلاش‌های صادقانه و قابل‌توجه جنابعالی در سمت معاونت توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع، به‌موجب این حکم شما را به سمت «معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی» منصوب می‌نمایم.

آذری جهرمی در ادامه تأکید کرد: انتظار دارم اقدامات مؤثر و ارزشمندی که در زمان تصدی جناب آقای مهندس موثقی پیگیری شده را با جدیت دنبال و به سرانجام برسد. امید است با اتکال به خداوند متعال و رعایت اخلاق و تقوای الهی با جدیت و تلاش وافر خدمتگزاری به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم سرافراز ایران را سرلوحه کار خود قرار داده و در جهت تحقق اهداف دولت تدبیر و امید موفق باشید.

همچنین با انتصاب معارفی به‌عنوان معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی، وزیر ارتباطات در حکم دیگری سجاد بنابی، نایب‌رئیس شرکت ارتباطات زیرساخت را به سمت سرپرست معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع منصوب کرد.

در حکم آذری جهرمی خطاب به سرپرست جدید معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع آمده است: جناب آقای مهندس سجاد بنابی، نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی به‌موجب این حکم جنابعالی را به «سمت سرپرست معاونت توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع» منصوب می‌نمایم. امید است با اتکال به خداوند متعال و رعایت اخلاق و تقوای الهی با جدیت و تلاش وافر خدمتگزاری به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم سرافراز ایران را سرلوحه کار خود قرار داده و در جهت تحقق اهداف دولت تدبیر و امید موفق باشید.

۱۸ آبان ۱۳۹۹
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۴ نفر
۵۵,۳۷۱ نفر
۲۰ نفر
۵۴۲ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.220.249.141
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض