صفحه اصلیجزییات خبر

رزمایش پدافند غیر عامل در ارتباطات زیرساخت استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

رزمایش پدافند غیر عامل در ارتباطات زیرساخت استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد
رزمایش پدافند غیر عامل با حضور مهندس مردانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری ومهندس سقایی مدیر ارتباطات زیر ساخت استان در ارتباطات زیرساخت استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ،در این مراسم مهندس غلامیان مدیرفناوری اطلاعات استانداری و دبیر گروه ارتباطات و فناوری اطلاعات پدافند غیرعامل ، مسئولین و کارشناسان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و مخابرات منطقه استان و کلیه اعضاء پدافند غیرعامل ارتباطات زیرساخت استان چهارمحال و بختیاری حضور داشتند ، مهندس سقایی مدیر ارتباطات زیرساخت استان ضمن تشریح اهداف برگزاری رزمایش ها از همراهی و مساعدت کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در راستای پیشبرد اهداف و برنامه های مدیریت زیرساخت استان تقدیرکرد.

bn

هم چنین مهندس مردانی معاون مسیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری ضمن تقدیر از فعالیت ها و برنامه های اجرایی ارتباطات زیر ساخت استان در سال گذشته و سال جاری با تاکید بر اهمیت جایگاه فضای سایبری ، خواستار همکاری فی مابین کارگروه های پدافندی در سطح استان شد.
بر اساس این گزارش ، رزمایش پدافند غیر عامل با قطع ارتباط در دو واحد تغذیه نیرو و شبکه کابل فیبرنوری به منظور تست حفظ آمادگی بداهه و سرعت عمل در رفع خرابیهای بوجود آمده انجام شد .

۱۷ آبان ۱۳۹۹
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۳ نفر
۱,۰۹۱,۶۳۲ نفر
۶۰ نفر
۳۷۴ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
3.238.174.191
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض