رزمایش پدافند غیر عامل در ارتباطات زیرساخت استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

رزمایش پدافند غیر عامل در ارتباطات زیرساخت استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد
رزمایش پدافند غیر عامل با حضور مهندس مردانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری ومهندس سقایی مدیر ارتباطات زیر ساخت استان در ارتباطات زیرساخت استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ،در این مراسم مهندس غلامیان مدیرفناوری اطلاعات استانداری و دبیر گروه ارتباطات و فناوری اطلاعات پدافند غیرعامل ، مسئولین و کارشناسان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و مخابرات منطقه استان و کلیه اعضاء پدافند غیرعامل ارتباطات زیرساخت استان چهارمحال و بختیاری حضور داشتند ، مهندس سقایی مدیر ارتباطات زیرساخت استان ضمن تشریح اهداف برگزاری رزمایش ها از همراهی و مساعدت کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در راستای پیشبرد اهداف و برنامه های مدیریت زیرساخت استان تقدیرکرد.

bn

هم چنین مهندس مردانی معاون مسیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری ضمن تقدیر از فعالیت ها و برنامه های اجرایی ارتباطات زیر ساخت استان در سال گذشته و سال جاری با تاکید بر اهمیت جایگاه فضای سایبری ، خواستار همکاری فی مابین کارگروه های پدافندی در سطح استان شد.
بر اساس این گزارش ، رزمایش پدافند غیر عامل با قطع ارتباط در دو واحد تغذیه نیرو و شبکه کابل فیبرنوری به منظور تست حفظ آمادگی بداهه و سرعت عمل در رفع خرابیهای بوجود آمده انجام شد .

۱۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۶:۱۱
تعداد بازدید : ۱۱۰