صفحه اصلیجزییات خبر

جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد

جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد
جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت با حضور اعضای مجمع به منظور بررسی بودجه و برنامه عملیاتی پیشنهادی سال 1400 و همچنین بررسی بودجه اصلاحی سال 99 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت با حضور نمایندگانی از وزارتخانه های دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، کار و تعاون اجتماعی ، امور اقتصاد و دارایی و سازمان و برنامه و بودجه با حضور مهندس فتاحی معاون محترم وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره، معاونین مدیرعامل به ریاست مهندس موثقی معاون محترم برنامه ریزی و نظارت راهبردی ارتباطات و فناوری اطلاعات وزارت با توجه به شرایط بیماری کرونا به صورت ویدئو کنفرانسی صبح امروز برگزار شد.

مجمع

براساس این گزارش ، در این جلسه مهندس فتاحی معاون محترم وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گزارش کاملی از فعالیت های این شرکت را در ارتباط با وظایف و مأموریت ها همراه با عملکرد اقدامات مطابق با اهداف پیش بینی شده ارائه کرد.

وی در این جلسه با اشاره به اینکه امروز شرکت ارتباطات زیرساخت با توجه به رسالتی که در حوزه ارتباطات به عنوان پیشران و خط اول توسعه زیرساخت های ارتباطی در کشور ایفاد می کند توانسته است با توجه به شرایط خاص کرونا و تحریم ها با ارائه سرویس های مطلوب به مشتریان و کاربران موفق عمل کند و سربلند باشد.

در پایان جلسه مهندس موثقی نائب رئیس مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان عملکرد مطلوب شرکت در توسعه و عرضه سرویس های با کیفیت و نیز تحقق اهداف بودجه ای از زحمات و تلاش مدیران و کارکنان تشکر و قدردانی کرد.

۱۲ آبان ۱۳۹۹
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۹ نفر
۵۵,۳۶۴ نفر
۱۳ نفر
۵۴۲ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.220.249.141
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض