صفحه اصلیجزییات خبر

بازدید عضو هیات مدیره شرکت از ارتباطات زیرساخت استان اردبیل

بازدید عضو هیات مدیره شرکت از ارتباطات زیرساخت استان اردبیل
مازیارکشاورز عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت در راس هیاتی به منظوربازدید از زیرساخت های ارتباطی استان اردبیل بیست و نهم مهرماه سالجاری به این استان سفر کرد .

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل ؛ در این سفرحسنعلی عیسی زاده مدیر کل دفتر مدیر عامل و روابط عمومی و امور بین الملل ، حسن صمدی مدیر کل حقوقی و مهندس معادی سرپرست مدیریت ارتباطات زیرساخت شهرستانهای استان تهران و امور هماهنگی ، مازیار کشاورز را همراهی می کردند.

B1

عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت و هیات همراه ضمن بازدید از مرکز PC اردبیل با پرسنل حاضر در این مرکز گفتگو کرده و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات آنان قرار گرفتند.

در این دیدار مهندس صفری مدیر ارتباطات زیرساخت استان اردبیل گزارشی از اقدامات صورت گرفته در ارتباط با وضعیت ارتباطات و برنامه های توسعه زیرساخت های ارتباطی این استان را ارایه کرد و در ادامه مهندس کشاورز عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت باتبیین اهداف و سیاست های شرکت بر رسیدگی به مسائل و مشکلات نیروی انسانی به عنوان مهمترین سرمایه سازمانی تاکید کرد.

D1

در ادامه این سفر مازیار کشاورز و هیات همراه با حضور در استانداری اردبیل با دکتر ندایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و دکتر یعثوب نژاد محمد معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اردبیل دیدار کردند.
مهندس کشاورز در این دیدار طی سخنانی با تشریح برنامه های شرکت ارتباطات زیرساخت از تلاش ها و اقدامات صورت گرفته از سوی استانداری استان در جهت تحقق اهداف ارتباطات در حوزه آی سی تی استان تقدیرکرد و خواستار تداوم و افزایش بیش از پیش این همکاری ها شد.
همچنین معاونین استاندار اردبیل از اقدامات و فعالیت های ارتباطات زیرساخت استان برای توسعه زیرساخت های ارتباطی و ارائه خدمات مطلوب در این زمینه به مردم تقدیر و تشکر کردند.

۳۰ مهر ۱۳۹۹
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۱ نفر
۵۵,۷۵۱ نفر
۴۰۰ نفر
۵۴۲ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.197.101.251
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض