صفحه اصلیجزییات خبر

از خدمات و تلاش های همکاران بازنشسته شرکت تجلیل شد

از خدمات و تلاش های همکاران بازنشسته شرکت تجلیل شد
طی مراسمی از خدمات و تلاش های مهندس حضردوست عضو سابق هیئت مدیره و مهندس همتی مدیر کل سابق دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات و چند تن از مدیران ارتباطات زیرساخت استان ها که اخیراً به افتخار بازنشستگی نایل آمدند تجلیل و قدردانی شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، طی مراسمی که امروز در حاشیه جلسه هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت با حضور مهندس مهندس فتاحی معاون محترم وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و معاونین مدیر عامل با رعایت پروتکل های بهداشتی در مقابله با شیوع بیماری کرونا برگزار شد از تلاشها و خدمات برجسته همکاران بازنشسته شرکت تجلیل و قدردانی شد.
در این جلسه، مهندس فتاحی طی سخنانی با قدردانی از خدمات آنان خاطرنشان کرد: امروز تمامی همکاران بازنشسته از جمله این دو عزیز ذخایر و اندوخته های ارزشمندی برای این شرکت محسوب می شوند که برای توسعه و پیشبرد اهداف شرکت از هیچ تلاشی فروگذار نبوده اند و در کمال صداقت و درستکاری بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت گذرانده اند.
وی در ادامه تلاش و خدمات همسران و خانواده این عزیزان را در ایجاد محیطی امن برای گرم نگه داشتن کانون خانواده ستود و ابراز داشت: خانواده کارکنان بویژه همسران آنان با فراهم کردن زمینه آرامش وآسایش خانواده، سهم بزرگی در فعالیت و تلاش آنان برای تعالی شرکت داشتند.
ابتدای این جلسه مهندس خضردوست و مهندس همتی طی سخنانی کوتاه ضمن بیان خاطراتی از دوران بازنشستگی از برپایی این گونه مراسم برای تجلیل از همکاران بازنشسته شرکت تشکر و قدردانی کردند.
۱۳ مهر ۱۳۹۹
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۰ نفر
۱,۰۹۱,۶۳۱ نفر
۵۹ نفر
۳۷۴ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
3.238.174.191
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض