صفحه اصلیجزییات خبر

مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیر ساخت برگزار شد

مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیر ساخت برگزار شد
جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت به منظور بررسی صورت های مالی سال 1398 این شرکت ، صبح امروز با توجه به شرائط خاص و بیماری کرونا ، با رعایت تمامی پروتکلهای بهداشتی به صورت ویدئو کنفرانسی تشکیل شد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیر ساخت؛ در این جلسه که با حضور نمایندگان وزارتخانه های دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، کار،تعاون و رفاه اجتماعی، امور اقتصادی و دارایی و سازمان برنامه و بودجه کشور و همچنین مهندس بنابی نائب رئیس هیات مدیره ،اعضای هیات مدیره ،معاونین مدیر عامل و جمعی از مدیران شرکت و به ریاست سیروس موثقی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات برگزار شد ؛صورتهای مالی سال 1398 شرکت ارتباطات زیرساخت مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
در ابتدای این جلسه مهندس بنابی نائب رئیس هیات مدیره گزارشی از عملکرد هیات مدیره و نیز دستاوردهای شرکت ارتباطات زیرساخت در سال 98 را برای حاضرین در جلسه ارائه کرد .
وی در این رابطه به بیان توضیحات مبسوطی در خصوص ماهیت و فعالیت های شرکت ارتباطات زیرساخت ، همکاری و تعاملات بیشتر با شرکت ها و فعالان حوزه ict و همچنین نقش و اهمیت خدمات کلیدی و استراتژیک این شرکت در شکوفائی و رونق اقتصادی و اقتصاد دیجیتال در کشور پرداخت .
مهندس موثقی نایب رییس مجمع عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به پیشرو بودن شرکت ارتباطات زیرساخت در توسعه و عرضه سرویس های با کیفیت و نیز تحقق اهداف بودجه ای از تلاش ها و زحمات مدیران و کارکنان مجموعه زیرساخت تقدیر کرد .
درپایان جلسه پس از ارائه گزارش اقدامات و فعالیت های هیات مدیره ، حسابرس و بازرس قانونی شرکت ، مجمع عمومی ضمن تاکید بر پیشبرد اهداف و ماموریت های شرکت بر اساس قانون برنامه ششم توسعه کشور و سایر اسناد بالادستی ؛ ازتلاش ها و زحمات اثربخش و مطلوب اعضای هیات مدیره ، مدیران و کارکنان شرکت ارتباطات زیر ساخت تقدیر و تشکر کردند .

۲۴ شهریور ۱۳۹۹
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۲ نفر
۵۸,۹۷۹ نفر
۴۲۲ نفر
۴۳۱ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.239.2.192
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض