صفحه اصلیجزییات خبر

تقدیر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات موثر مدیران و کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت در جشنواره شهید رجایی

تقدیر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات موثر مدیران و کارکنان شرکت  ارتباطات زیرساخت در جشنواره شهید رجایی
مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات موثر مدیران و کارکنان شرکت ارتباطات زیرساخت در ارزیابی عملکرد شرکت ها و سازمان های وابسته تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، طی مراسمی که نوزدهم شهریورماه سالجاری در ساختمان مرکزی شرکت ارتباطات زیر ساخت با حضور مهندس فتاحی معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت ، مهندس کشاورز عضو هیات مدیره و جمعی از مدیران برگزار شد مدیرعامل شرکت لوح تقدیر وزیر ارتباطات فناوری اطلاعات را به برگزیدگان جشنواره شهید رجایی اهدا کرد.

58

در این مراسم از نرگس طاهری معاون راهبردی و توسعه کسب و کار، علیرضا اسماعیلی مدیرکل معماری سازمانی و مدیریت سامانه های اطلاعاتی، هاشم محمد خانی مدیرکل مدیریت سامانه های عملیات شبکه و کسب و کار، محمد غدیرپور مدیر ارتباطات زیرساخت استان خوزستان ، مجید جمالو معاون پایش عملکرد ، معصومه بابایی رئیس اداره برنامه ریزی و توسعه کارکنان ، بهنام قهرمانی رئیس اداره تمرکز حسابها ونعیمه سهرابی کارشناس گروه مدیریت و ارزیابی عملکرد تقدیر شد.
همچنین در ابتدای این مراسم مهندس فتاحی معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت طی سخنانی از تلاش همکارانی که نقش موثری در ارزیابی عملکرد سطح دستگاهی در جشنواره شهید رجایی سال 98 داشتند ،تقدیر و تشکر کرد و اظهار امیدواری کرد که با تلاش جمعی همکاران شاهد دستیابی شرکت و همکاران پرتلاش به توفیقات روز افزون باشیم.
لازم به ذکر است در سالجاری مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره شهید رجایی به دلیل  لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا به صورت متمرکز برگزار نگردید.

جهت دریافت گزارش تصویری این مراسم اینجا را کلیک نمائید.

۲۳ شهریور ۱۳۹۹
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۵ نفر
۱,۰۹۲,۰۰۵ نفر
۴۴ نفر
۲۶۰ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
3.238.71.155
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض