صفحه اصلیجزییات خبر

بازدید عضو هیات مدیره شرکت از ارتباطات زیرساخت استان آذربایجان شرقی

بازدید عضو هیات مدیره شرکت از ارتباطات زیرساخت استان آذربایجان شرقی
مازیارکشاورز عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به منظوربازدید از زیرساخت های ارتباطی استان آذربایجان شرقی هجدهم شهریور ماه سالجاری به این استان سفر کرد .

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل ؛ در این سفرمهندس همتی مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات، حسن صمدی مدیر کل حقوقی ، مهندس رضوانی مدیر کل مهندسی عملیات شرکت و مهندس معادی سرپرست مدیریت ارتباطات زیرساخت شهرستانهای استان تهران و امور هماهنگی ،مازیار کشاورز را همراهی می کردند، مهندس یوسف زاده مدیر ارتباطات زیرساخت استان آذربایجان شرقی گزارشی از اقدامات صورت گرفته در ارتباط با وضعیت ارتباطات،عملکرد بودجه ای و برنامه های توسعه زیرساخت های ارتباطی این استان را ارایه کرد.
در ادامه مهندس کشاورز عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت باتبیین اهداف و سیاست های شرکت بر رسیدگی به مسائل و مشکلات نیروی انسانی به عنوان مهمترین سرمایه سازمانی تاکید کرد.
بر اساس این گزارش، مهندس همتی مدیر کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات ، از مدیریت ارتباطات زیر ساخت استان آذربایجان شرقی در جهت کسب رتبه اول استان دربین چهار استان آذربایجان شرقی، فارس ، کرمانشاه و یزد در ارزیابی و تنظیم صورت وضعیت های پیمانکاران تقدیر کرد .
همچنین در ادامه این سفر مازیار کشاورز و هیئت همراه با حضور در استانداری آذربایجان شرقی با علی جهانگیری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری استان دیدار و ضمن تبیین جایگاه و اهمیت شرکت ارتباطات زیرساخت ، آمادگی زیرساخت استان را برای اختصاص پهنای باند موردنیاز به متقاضیان اعلام کرد.

fff

در این دیدار علی جهانگیری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری استان آذربایجان شرقی از اقدامات ارتباطات زیرساخت استان برای توسعه زیرساخت های ارتباطی استان تقدیر و تشکر کرد.
در پایان این سفر عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت ضمن بازدید از مرکز ( sc2) تبریز با پرسنل حاضر در این مراکز گفتگو و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات آنان قرار گرفت.۲۲ شهریور ۱۳۹۹
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۲ نفر
۱,۰۹۱,۵۶۹ نفر
۳۷۱ نفر
۱۶۱ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
35.174.62.162
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض