صفحه اصلیجزییات خبر

بازدید عضو هیات مدیره شرکت از ارتباطات زیرساخت استان اصفهان

بازدید عضو هیات مدیره شرکت از ارتباطات زیرساخت استان اصفهان
مازیارکشاورز عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به منظوربازدید از زیرساخت های ارتباطی استان اصفهان 22 مرداد ماه سالجاری به این استان سفر کرد .

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل ؛ در این سفرمهندس همتی مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات، حسن صمدی مدیر کل حقوقی و مهندس رضوانی مدیر کل مهندسی عملیات شرکت ،مازیار کشاورز را همراهی می کردند
.در این دیدار مهندس محمدخانی مدیر ارتباطات زیرساخت استان اصفهان گزارشی از اقدامات صورت گرفته در ارتباط با وضعیت ارتباطات،عملکرد بودجه ای و برنامه های توسعه زیرساخت های ارتباطی این استان را ارایه کرد.
در ادامه مهندس کشاورز عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت باتبیین اهداف و سیاست های شرکت بر رسیدگی به مسائل و مشکلات نیروی انسانی به عنوان مهمترین سرمایه سازمانی تاکید کرد.

رسانه جدید  
بر اساس این گزارش،مهندس همتی مدیر کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات نیز مطالبی را در خصوص آموزش پرسنل، رضایت مندی کارکنان، نظارت دقیق بر عملکرد پیمانکاران، رضایت مشتریان و تکریم ارباب رجوع ایراد کرد.
همچنین در ادامه این سفر عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت ضمن بازدید از مرکز ( MC) اصفهان با پرسنل حاضر در این مراکز گفتگو کرد و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات آنان قرار گرفت.
در پایان این سفر مازیار کشاورز و هیئت همراه با حضور در استانداری اصفهان با دکتر درویشی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری استان دیدار کردند.
مهندس کشاورز در این دیدار طی سخنانی با معرفی و تشریح برنامه های شرکت ارتباطات زیرساخت از تلاش ها و اقدامات صورت گرفته توسط استانداری استان در جهت پیشبرد اهداف ارتباطات زیر ساخت استان تقدیرکرد و خواستار تداوم و افزایش بیش از پیش این همکاری ها شد.

25

۲۶ اَمرداد ۱۳۹۹
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۳ نفر
۱,۰۹۱,۹۹۴ نفر
۳۳ نفر
۲۶۰ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
3.238.71.155
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض