صفحه اصلیجزییات خبر

برای نخستین بار در بین شرکت های دولتی حوزه ICT ؛تندیس برنز نهمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران به شرکت ارتباطات زیرساخت اعطا شد

برای نخستین بار در بین شرکت های دولتی حوزه  ICT ؛تندیس برنز نهمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران به شرکت ارتباطات زیرساخت اعطا شد
مراسم اعلام نتیجه نهمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران ، صبح امروز در ساختمان مرکزی شرکت برگزار و تندیس برنز این جایزه ملی به شرکت ارتباطات زیر ساخت اعطا شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، این مراسم با حضور اعضای هیات مدیره انجمن مدیریت پروژه ایران، نماینده تیم داوری و سر ارزیاب جایزه و همچنین مهندس فتاحی معاون وزیر ،رئیس هیات مدیره و مدیرعامل،اعضاء هیات مدیره ،معاونین مدیرعامل و همچنین مدیران کل و مدیران زیر ساخت استانها از طریق ویدئو کنفرانس، برگزار شد.
بر اساس این گزارش، مهندس فتاحی معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل طی سخنانی در این مراسم گفت: شرکت ارتباطات زیر ساخت به عنوان بستر ساز توسعه‌ی پایدار در حوزه ICT کشور و منطبق بر دانش روز و استانداردها حرکت می‌کند و ارزیابی فرآیندها و پروژه‌های شرکت را بخشی از رسالت خویش می‌داند.
وی افزود: با توجه به تحریم‌های موجود، این شرکت محوری‌ترین فعالیت‌های خود را برای اجرای پروژه‌های ملی از جمله پروژه توسعه شبکه IP ملی گذاشته و از تمام توان و ظرفیت خود برای اجرا و پیاده سازی این پروژه استفاده کرده است.
222

وی با اشاره به ضرورت به کارگیری یک الگوی منطبق بر استانداردهای بین المللی برای سنجش فعالیت‌های شرکت خاطر نشان کرد: نیاز بود که دانش مدیریت پروژه شرکت از طریق این الگو محک بخورد و یک گزارش بازخورد عینی و منصفانه در مورد کیفیت مدیریت پروژه و نقاط قوت و ضعف حوزه‌های بهبود در هر یک از معیارها به شرکت ارائه شود.
مهندس فتاحی با تاکید بر اینکه توسعه زیر ساخت ارتباطی بسترساز همه توسعه‌‌های کشور است عنوان کرد: ارتباطات و فناوری اطلاعات به خصوص در دوران کرونا در همه شئونات زندگی مردم تسری پیدا کرده است.
.

3B

وی اضافه کرد: در حال حاضر نقش و اهمیت اقتصاد دیجیتال و انقلاب صنعتی چهارم پیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است و در همین رابطه شرکت ارتباطات زیر ساخت در تلاش است که با خدمات زیرساختی به عنوان پیشران توسعه در این بخش گام بردارد.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت در پایان از تلاش و زحمات متخصصان و تیم فنی شرکت که با تلاش خود، برای نخستین بار موفق به دریافت جایزه ملی مدیریت پروژه در بین شرکت‌های دولتی حوزه ICT شدند، تقدیر کرد.
لازم به ذکر است : نهمین جایزه ملی مدیریت پروژه ایران در طی سه روز ارزیابی فشرده توسط تیم ارزیابان مدیریت پروژه ایران انجام شد.
۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۸ نفر
۵۸,۲۳۱ نفر
۱۰۵ نفر
۴۵۱ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.220.249.141
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض