صفحه اصلیجزییات خبر

بازدید عضو هیات مدیره شرکت از ارتباطات زیرساخت استان چهارمحال و بختیاری

بازدید عضو هیات مدیره شرکت از ارتباطات زیرساخت استان چهارمحال و بختیاری
مازیارکشاورز عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به منظوربازدید از زیرساخت های ارتباطی استان چهارمحال و بختیاری، 31 تیرماه لغایت اول مرداد ماه سالجاری به این استان سفر کرد .

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل ؛ در این سفرمهندس همتی مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات، حسن صمدی مدیر کل حقوقی و مهندس معادی سرپرست مدیریت ارتباطات زیرساخت شهرستانهای استان تهران و امور هماهنگی مازیار کشاورز را همراهی می کردند.
در این دیدار مهندس سقایی مدیر ارتباطات زیرساخت استان چهارمحال و بختیاری گزارشی از اقدامات صورت گرفته در ارتباط با وضعیت ارتباطات و برنامه های توسعه زیرساخت های ارتباطی این استان را ارایه کرد.

111

در ادامه عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت با حضور در جمع پرسنل بخش پیمانکاری این استان بر رسیدگی به مسائل و مشکلات آنان تاکید کرد.
همچنین در این سفر مازیار کشاورز و هیئت همراه با حضور در استانداری چهارمحال و بختیاری با معاونین هماهنگی امور اقتصادی ، امور عمرانی و فناوری اطلاعات استانداری استان دیدار کردند.
مازیار کشاورز در این دیدار با معرفی و تشریح برنامه های شرکت ارتباطات زیرساخت از تلاش ها و اقدامات صورت گرفته توسط استانداری استان در جهت پیشبرد اهداف ارتباطات زیر ساخت استان تقدیرکرد و خواستار تداوم و افزایش بیش از پیش این همکاری ها شد.
عضو هیات مدیره و هیات همراه از واحدهای فنی مراکز نگهداری PC شهرکرد بازدید و با پرسنل حاضر در این سالنها گفتگو کردند.

۴ اَمرداد ۱۳۹۹
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۱ نفر
۱,۰۹۲,۰۰۴ نفر
۴۳ نفر
۲۶۰ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
3.238.71.155
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض