صفحه اصلیجزییات خبر

مهندس فتاحی : شرکت ارتباطات زیر ساخت نگاه ویژه ای به ارتقای بهره وری کسب و کار در شرکت دارد

مهندس فتاحی : شرکت ارتباطات زیر ساخت نگاه ویژه ای به ارتقای بهره وری کسب و کار در شرکت دارد
نشانه های روشنی از انقلاب صنعتی چهارم مبتنی بر اقتصاد دیجیتال را در کشور شاهد هستیم ،اتفاقاتی که باعث شده ما در حوزه بهره وری و کسب و کارهای دیجیتالی شاهد تحولات اساسی در کشور باشیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در جلسه ارائه اهم اقدامات ارتقای بهره وری کسب و کار شرکت ارتباطات زیرساخت که صبح امروز با حضور فاطمه پهلوانی رئیس سازمان ملی بهره وری ایران و جمعی از مدیران این سازمان و مهندس آغ بیات معاون فنی ، مهندس اصغریان معاون فناوری اطلاعات شرکت در ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد ، مهندس فتاحی معاون وزیر ،رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت با اعلام این مطلب گفت : این شرکت به عنوان تأمین کننده زیرساخت‌های اصلی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در چارچوب وظایف خود توجه ویژه ای به ارتقای بهره وری کسب و کار در شرکت داشته است.

27

وی افزود با تاکید بر نقش و اهمیت اقتصاد دیجیتال بر درآمد کشور خاطر نشان کرد: اقتصاد دیجیتال می‌تواند جایگزین اقتصاد نفتی شود و با جهش اقتصاد دیجیتال، ایران هوشمند قابل تحقق است در همین رابطه شرکت ارتباطات زیر ساخت در تلاش است که با خدمات زیرساختی به عنوان پیشران توسعه در این بخش گام بردارد.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت توضیح داد : در چهار ساله گذشته حضور بین المللی ما پررنگ بوده است و با توجه به هدف گذاری صورت گرفته در ترانزیت بین الملل در نظر داریم به عنوان یک بازیگر اصلی از ظرفیت ژئوپولوتیک کشورمان برای ارتباط شرق و غرب استفاده کنیم.
مهندس فتاحی خاطرنشان کرد : علیرغم افزایش نرخ ارز و با توجه به اینکه بسیاری از هزینه های این شرکت ارزی است ، ما در حوزه پهنای باند کشور توانسته ایم با حداقل افزایش 10 تا 15 درصدی خدمات خود و ارائه سرویس بهتر و با کیفیت به مشتریان شرکت حرکت کرده و بهره وری را در شرکت تحقق بخشیم.
بر اساس این گزارش ، فاطمه پهلوانی رئیس سازمان ملی بهره وری ایران نیز طی سخنانی اعلام کرد : فعالیت و عملکرد حوزه ICT کشور علیرغم مشکلات و جنگ اقتصادی و تحریم ها خوب و قابل تقدیر است.
رئیس سازمان ملی بهره وری ایران اضافه کرد : سهم بهره وری در رشد اقتصادی کشور 35 درصد است که از این میزان 6/5  درصد آن مربوط به بخش آی سی تی کشور می باشد که تا پایان سال 97 میزان رشد ارتباطات و فناوری اطلاعات 8/2 درصد بوده که موفقیت بزرگی در این بخش محسوب می شود.
فاطمه پهلوانی افزود : به رغم تمامی اقدامات موثر در بخش اهداف کمی حوزه فناوری اطلاعات ما باید به سمت کیفیت حرکت کنیم و با توجه به نگاه ویژه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مجموعه وزارت ما باید سهم توسعه پایدار را در حوزه فاوا افزایش دهیم.
در ابتدای این جلسه مهندس اصغریان معاون فناوری اطلاعات شرکت ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و عملکرد شرکت در خصوص ارتقای بهره وری گفت : شاخص های اختصاصی بهره وری در شرکت از سال 95 تاکنون بسیار متحول شده است و با توجه به نگاه ویژه مدیران ارشد شرکت سند جامع ارتقای بهره وری در شرکت پیاده سازی شده است.
مهندس اصغریان درادامه خاطر نشان ساخت: تمامی اقداماتی که در شرکت ارتباطات زیر ساخت در حال انجام است بر اساس ارائه سرویس های بیشتر ،با کیفیت بهتر و سطح رضایت بالاتر مشتری است که باعث ارتقای فرهنگ بهره وری در شرکت شده است و تمامی این شاخص ها قابل مانیتور و اندازه گیری می باشد.

۴ تیر ۱۳۹۹
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۳۷ نفر
۶۰,۵۱۰ نفر
۴۶ نفر
۵۰۴ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.233.221.90
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض