صفحه اصلیجزییات خبر

ارزیابی جایزه ملی مدیریت پروژه شرکت ارتباطات زیر ساخت، توسط ارزیابان انجمن مدیریت پروژه کشور (IPMA) آغاز شد

ارزیابی جایزه ملی مدیریت پروژه شرکت ارتباطات زیر ساخت، توسط ارزیابان انجمن مدیریت پروژه کشور (IPMA) آغاز شد
مراسم افتتاحیه ارزیابی جایزه ملی مدیریت پروژه شرکت ارتباطات زیر ساخت با حضور مازیار کشاورز، سعیدکریم زاده اعضای هیئت مدیره، معاونین مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت، بیستم خرداد ماه سالجاری در ساختمان مرکزی زیر ساخت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل، در ابتدای این جلسه مازیار کشاورز  عضو هیئت مدیره شرکت با اشاره به اهمیت ارزیابی پروژه‌ها برای توسعه زیر ساخت‌های ارتباطی در کشور  گفت: با توجه به شرایط خاص کشور و همچنین با توجه به بیماری کرونا، بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات از جمله شرکت ارتباطات زیر ساخت در کشور تلاش کرده است تا تهدیدها را به فرصت تبدیل کند.
وی اضافه کرد: شرکت با توجه به تحریم‌های موجود محوری‌ترین فعالیت‌های خود را برای اجرای پروژه‌های ملی از جمله پروژه توسعه شبکه IP ملی  گذاشته و از تمام توان و ظرفیت خود برای اجرا و پیاده سازی این پروژه استفاده کرده است.
عضو هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت توضیح داد: از نظر گستردگی، این پروژه 31 استان، 100 شهر و 4 جزیره و نقاط حساس کشور را تحت پوشش قرار می‌دهد.
مازیار کشاورز نقش شرکت ارتباطات زیرساخت را یک نقش محوری، تسهیل و کمک کننده برای بخش ICT کشور دانست و از تلاش و زحمات مهندسان، متخصصان و تیم فنی شرکت تشکر کرد که با تلاش شبانه روزی خود این پروژه را به بهرداری رسانده و ابراز امیدواری کرد که با حمایت‌های صورت گرفته، پروژه‌های مورد نظر شرکت در آینده در زمان مقرر با موفقیت به نتیجه برسد.
 در ادامه بنی‌جمالی سرپرست تیم ارزیابی، ضمن معرفی مدل جایزه، از همکاری مدیران و کارکنان شرکت برای ارزیابی پروژه‌های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات تشکر کرد.
ارزیابی مدیریت پروژه زیرساخت در روزهای ۲۰، ۲۱ و ۲۲ خردادماه ادامه خواهد داشت.
۲۰ خرداد ۱۳۹۹
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۶ نفر
۶۰,۳۷۳ نفر
۴۱۳ نفر
۵۱۸ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.205.26.39
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض