صفحه اصلیجزییات خبر

با حضور مهندس کشاورز مراسم معارفه مدیر جدید ارتباطات زیرساخت استان آذربایجان غربی برگزارشد

با حضور مهندس کشاورز مراسم معارفه مدیر جدید ارتباطات زیرساخت استان آذربایجان غربی برگزارشد
با حضور مازیار کشاورز عضو هیأت مدیره ،مهندس همتی مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات، مهندس معادی سرپرست مدیریت ارتباطات زیرساخت شهرستان های استان تهران و جمعی از مدیران استانی، مراسم تکریم و قدردانی از خدمات مدیر سابق و معارفه مدیر جدید ارتباطات زیر ساخت استان آذربایجان غربی دوشنبه دوازدهم خردادماه سالجاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل؛ در این مراسم مهندس کشاورز با تشکر و قدردانی از خدمات و تلاش های ارزشمند مهندس حیدرزاده ،حکم انتصاب مهندس برازش را که از سوی مهندس فتاحی معاون وزیر ،رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت صادر شده است را به وی ابلاغ کرد.

a

در متن حکم مدیر زیر ساخت استان آذربایجان غربی آمده است : نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی به موجب این ابلاغ به عنوان مدیر ارتباطات زیرساخت استان آذربایجان غربی منصوب می شوید. امید است در جهت تحقق اهداف دولت جمهوری اسلامی ایران و همچنین نصب العین قرار دادن تقوای الهی برابر چهارچوب شرح وظایف محوله جدیت و تلاش وافری را ایفا نمائید .
مهندس برازش دارای مدرک کاردانی مخابرات (گرایش رادیو ماکس) از دانشکده مخابرات و کارشناسی فیزیک کاربردی و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی می باشد.
هم چنین از سوابق اجرایی وی می توان به کارشناس نگهداری مایکروویو ارومیه ،کارشناس مسئول دستور مداری مخابرات استان،رئیس مرکز نگهداری مایکروویو ارومیه،رئیس اداره نگهداری سیستمهای انتقال استان و معاون اداره کل ارتباطات زیرساخت استان آذربایجان غربی اشاره کرد .

۱۳ خرداد ۱۳۹۹
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۶ نفر
۵۷,۶۱۱ نفر
۳۷۳ نفر
۵۲۸ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.235.60.197
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض