صفحه اصلیجزییات خبر

شعار اتحادیه جهانی مخابرات ITU به مناسبت روز جهانی ارتباطات ؛فناوری اطلاعات و ارتباطات در خدمت اهداف توسعه پایدار و اتصال به 2030

شعار اتحادیه جهانی مخابرات ITU به مناسبت روز جهانی ارتباطات ؛فناوری اطلاعات و ارتباطات در خدمت اهداف توسعه پایدار و اتصال به 2030
27 اردیبهشت ماه برابر با 17 ماه می؛ همه ساله در تقویم های جهانی به عنوان روز جهانی ارتباطات شناخته می شود. اتحادیه جهانی مخابرات با نامگذاری این روز به عنوان روز جهانی ارتباطات و مخابرات در پی آن است که آگاهی و ادراک از میزان اهمیت ارتباطات در جوامع انسانی را به برنامه ریزان و سیاستگذاران این عرصه یادآوری نماید.

همه ساله اتحادیه جهانی مخابرات به مناسبت گرامیداشت این روز شعار جهانی خودرا اعلام می کندکه شعار امسال آن فناوری اطلاعات و ارتباطات در خدمت اهداف توسعه پایدار و اتصال به 2030 در نظر گرفته شده است.
به گزارش اتحادیه جهانی مخابرات،توسعه هوشمند و پایدار شبکه های ارتباطی با برنامه ریزیهای مناسب برای فناوری اطلاعات و ارتباطات، تقویت بنیه اقتصادی و اجتماعی بر مبنای شبکه¬های مخابراتی و توسعه زیست محیطی پایدار مدنظر این اتحادیه در سال جاری قرار گرفته است .
بر همین اساس، پیشرفت و توسعه ، دربرگیری (فراگیر بودن) ، توسعه پایداراهداف ، نوآوری ومشارکت پنج هدف مهم و استراتژیک این اتحادیه در سال جاری میلادی برای تحقق اهداف این شعار پیش بینی شده است .


۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۳۴ نفر
۶۰,۵۰۵ نفر
۴۱ نفر
۵۰۴ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.233.221.90
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض