صفحه اصلیجزییات خبر
با حکم مهندس آذری جهرمی؛

بهزاد اکبری به عضویت هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شد

بهزاد اکبری به عضویت هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شد
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی بهزاد اکبری نودوزقی را به عنوان عضو هیات مدیره ارتباطات زیرساخت برای مدت 2 سال منصوب کرد.

محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی بهزاد اکبری نودوزقی را به عضویت هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب کرد.
در بخشی از حکم آذری جهرمی آمده است:
آقای دکتر بهزاد اکبری نودوزقی نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی و با استناد به ماده 16 اساسنامه و صورتجلسه مجمع عادی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت، به موجب این حکم جنابعالی را به مدت 2 سال به سمت «عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت» منصوب می نمایم.

دکتر اکبری که دارای مدرک  کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف است از سال 1388 تاکنون به عنوان عضوهیات علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تربیت مدرس با این دانشگاه همکاری می کند .

علاوه براین،  وی  به عنوان محقق و مشاور با مرکز تحقیقات مخابرات ایران، مرکز تحقیقاتی فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف، شرکت ملی پخش فرآورده‏های نفتی و از سال 1393 تاکنون به عنوان مشاور رئیس سازمان فناوری اطلاعات در طراحی شبکه ملی اطلاعات همکاری داشته است.

از دیگر سوابق دکتر  اکبری  می توان به طراحی شبکه IP/MPLS و مرکز داده شرکت ارتباطات سیار،  طراحی شبکه IP/MPLS کشور، مرکز داده باغ موزه دفاع مقدس و مرکز داده پشتیبان مجلس شورای اسلامی اشاره کرد.

هم چنین وی پیش از این به مدت دو سال به عنوان عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت و یک سال هم به عنوان عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات بوده است.

 

منبع خبر : مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۵ نفر
۱,۰۹۱,۶۲۱ نفر
۴۹ نفر
۳۷۴ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
3.238.174.191
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض