با حکم مهندس آذری جهرمی؛

بهزاد اکبری به عضویت هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شد

بهزاد اکبری به عضویت هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شد
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی بهزاد اکبری نودوزقی را به عنوان عضو هیات مدیره ارتباطات زیرساخت برای مدت 2 سال منصوب کرد.

محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی بهزاد اکبری نودوزقی را به عضویت هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب کرد.
در بخشی از حکم آذری جهرمی آمده است:
آقای دکتر بهزاد اکبری نودوزقی نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی و با استناد به ماده 16 اساسنامه و صورتجلسه مجمع عادی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت، به موجب این حکم جنابعالی را به مدت 2 سال به سمت «عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت» منصوب می نمایم.

دکتر اکبری که دارای مدرک  کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی شریف است از سال 1388 تاکنون به عنوان عضوهیات علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تربیت مدرس با این دانشگاه همکاری می کند .

علاوه براین،  وی  به عنوان محقق و مشاور با مرکز تحقیقات مخابرات ایران، مرکز تحقیقاتی فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف، شرکت ملی پخش فرآورده‏های نفتی و از سال 1393 تاکنون به عنوان مشاور رئیس سازمان فناوری اطلاعات در طراحی شبکه ملی اطلاعات همکاری داشته است.

از دیگر سوابق دکتر  اکبری  می توان به طراحی شبکه IP/MPLS و مرکز داده شرکت ارتباطات سیار،  طراحی شبکه IP/MPLS کشور، مرکز داده باغ موزه دفاع مقدس و مرکز داده پشتیبان مجلس شورای اسلامی اشاره کرد.

هم چنین وی پیش از این به مدت دو سال به عنوان عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت و یک سال هم به عنوان عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات بوده است.

 

منبع خبر : مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۱۴
تعداد بازدید : ۱,۵۰۸