صفحه اصلیجزییات خبر
با حکم مهندس آذری جهرمی

سعید کریم زاده به عنوان عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شد

سعید کریم زاده به عنوان عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شد
طی حکمی از سوی مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، سعید کریم زاده به مدت دو سال به عضویت در هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شدند .
در این حکم آمده است :
نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی و با استناد به ماده 16 اساسنامه و صورتجلسه مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت، به موجب این حکم جنابعالی را به مدت دو سال به سمت « عضو هیات مدیره شرکت زیرساخت» منصوب می‌نمایم.
امید است با اتکال به قادر متعال و رعایت اخلاق و تقوای الهی و با جدیت و تلاش وافر، خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم سرافراز ایران را سرلوحه کار خود قرار داده و در چارچوب اساسنامه، ضوابط و مقررات مربوطه جهت تحقق اهداف دولت تدبیر و امید موفق باشید.
کریم زاده از مدیران جوان حوزه ICT بوده که طی مدت 10 سال حضور مستمر در صنعت ارتباطات کشور در سمت های مختلف اجرایی و مدیریتی موفق به خدمت شده است .وی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی مالی و مدیریت ریسک از دانشگاه تهران و مولف کتاب در حوزه بازار سرمایه است .
از جمله سوابق ایشان می توان به نایب رئیس هیأت مدیره شرکت ایرانیان تاورز، معاون مالی و سرمایه انسانی، عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت رایتل اشاره کرد .
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۸ نفر
۶۰,۴۰۴ نفر
۴۴۴ نفر
۵۱۸ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.205.26.39
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض