صفحه اصلیجزییات خبر

مشارکت خیرخواهانه کارکنان ارتباطات زیرساخت های استان های مازندران و کرمانشاه

مشارکت خیرخواهانه کارکنان ارتباطات زیرساخت های استان های مازندران و کرمانشاه
مقابله با بیماری و ویروس کرونا بدون شک نیازمند همکاری وهمدلی آحاد جامعه است , به همین منظور مدیران و کارکنان مدیریت ارتباطات زیرساخت استان های مازندران و کرمانشاه در راستای مشارکت در این امر مهم با اهدای کمک های نقدی و غیرنقدی نقش آفرینی کردند .
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت , با همت و همیاری کارکنان ارتباطات زیرساخت استان مازندران علاوه بر کمک های غیر نقدی به سرای سالمندان و معلولین سازمان بهزیستی شهرستان بابل ، مبالغ قابل توجهی نیز برای تهیه و خرید امکانات و اقلام بهداشتی تحویل ستاد مردمی مبارزه با کرونای این شهرستان شد.
براساس این گزارش ستاد مردمی مبارزه با کرونای شهرستان بابل نیز با ارسال لوح تقدیری به مدیریت ارتباطات زیرساخت استان مازندران از اقدام خداپسندانه کارکنان این مرکز برای خرید و اهدای تجهیزات پزشکی برای نجات جان بیماران مبتلا به کرونا تقدیر و تشکر کرد.
همچنین کارکنان مدیریت ارتباطات زیرساخت استان کرمانشاه با محوریت پایگاه بسیج این مرکز، در بخشی از محله های محروم این استان اقدام به تهیه و توزیع کیسه های برنج درمیان خانواده های کم درآمدی که به دلیل شرایط موجود دچار سختی شده اند، کردند.
۲۰ فروردین ۱۳۹۹
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۴ نفر
۱,۰۹۱,۵۶۵ نفر
۳۶۷ نفر
۱۶۱ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
35.174.62.162
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض