بازدید عضو هیات مدیره از ارتباطات زیرساخت استان اصفهان

بازدید عضو هیات مدیره از ارتباطات زیرساخت استان اصفهان
مهندس خضردوست عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به منظور بررسی و بازدید از زیرساخت های ارتباطی استان اصفهان اول تاسوم اسفند ماه سالجاری به این استان سفر کرد .
2 به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل ؛ مهندس خضردوست که در این سفر مهندس همتی مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات و حسن صمدی مدیرکل حقوقی وی را همراهی می کردند در ارتباطات زیرساخت استان اصفهان حضور یافت و با مدیر و کارکنان دیدار و گفتگو کرد .
در این دیدار مهندس محمدخانی مدیرارتباطات زیرساخت استان با تشریح وضعیت شبکه ارتباطی ، گزارشی از اقدامات و برنامه های توسعه زیرساخت های ارتباطی این استان را ارائه کرد.
بر اساس این گزارش در ادامه مهندس خضر دوست و هیات همراه ضمن بازدید از مراکز زیرساختی شهرستانهای اردستان ، نایین ، نجف آباد و خوانسار ، درجلسه ای با شرکت پرسنل نگهداری شبکه برگزارشد حضور یافته و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات و درخواست آنان قرار گرفتند.
در ابتدای این سفرمهندس خضردوست و هیات همراه باحضور در گلزار شهدای اصفهان ضمن شرکت در مراسم چهلم شهیدمیانجی و شهیده سرائیان از مسافران سقوط هواپیما ی اکراینی یاد آنان را گرامی داشتند و سپس بر مزار شهیدان حاج احمد کاظمی و حاج حسین خرازی حاضر شده و به مقام شامخ این شهدای عزیز ادای احترام کردند.
۵ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷
تعداد بازدید : ۱,۳۲۱