صفحه اصلیجزییات خبر

بازدید عضو هیات مدیره از ارتباطات زیرساخت استان اصفهان

بازدید عضو هیات مدیره از ارتباطات زیرساخت استان اصفهان
مهندس خضردوست عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به منظور بررسی و بازدید از زیرساخت های ارتباطی استان اصفهان اول تاسوم اسفند ماه سالجاری به این استان سفر کرد .
2 به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل ؛ مهندس خضردوست که در این سفر مهندس همتی مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات و حسن صمدی مدیرکل حقوقی وی را همراهی می کردند در ارتباطات زیرساخت استان اصفهان حضور یافت و با مدیر و کارکنان دیدار و گفتگو کرد .
در این دیدار مهندس محمدخانی مدیرارتباطات زیرساخت استان با تشریح وضعیت شبکه ارتباطی ، گزارشی از اقدامات و برنامه های توسعه زیرساخت های ارتباطی این استان را ارائه کرد.
بر اساس این گزارش در ادامه مهندس خضر دوست و هیات همراه ضمن بازدید از مراکز زیرساختی شهرستانهای اردستان ، نایین ، نجف آباد و خوانسار ، درجلسه ای با شرکت پرسنل نگهداری شبکه برگزارشد حضور یافته و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات و درخواست آنان قرار گرفتند.
در ابتدای این سفرمهندس خضردوست و هیات همراه باحضور در گلزار شهدای اصفهان ضمن شرکت در مراسم چهلم شهیدمیانجی و شهیده سرائیان از مسافران سقوط هواپیما ی اکراینی یاد آنان را گرامی داشتند و سپس بر مزار شهیدان حاج احمد کاظمی و حاج حسین خرازی حاضر شده و به مقام شامخ این شهدای عزیز ادای احترام کردند.
۵ اسفند ۱۳۹۸
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۴۴ نفر
۵۵,۲۰۰ نفر
۳۹۱ نفر
۴۶۰ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.206.13.203
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض