صفحه اصلیجزییات خبر

سمینار آموزشی درآمدی بر معماری سازمانی در شرکت ارتباطات زیر ساخت برگزار شد

سمینار آموزشی درآمدی بر معماری سازمانی در شرکت ارتباطات زیر ساخت برگزار شد
در راستای طراحی کلان معماری سازمانی شرکت ارتباطات زیرساخت ،سمینار آموزشی درآمدی بر معماری سازمانی با حضور مهندس کشاورز عضو هیات مدیره ، معاونین مدیرعامل و مدیران کل شرکت در سی ام بهمن ماه سالجاری در ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، در این سمینار آموزشی که مدیران ارتباطات زیر ساخت استانها هم از طریق ویدئو کنفرانس در آن حضور داشتند ، مهندس اصغریان معاون فناوری اطلاعات با اشاره به نقش و جایگاه مهم معماری سازمانی در شرکت گفت : حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان پیشران و زیر ساخت به عنوان بخش اصلی حوزه ICT کشور رسالت خطیر و نقش کلیدی در اکو سیستم تحول دیجیتال کشور دارند و بسیاری از کسب و کارهای نوین بر پایه ظرفیت های ایجاد شده در این بخش شکل گرفته و یا شکل خواهند گرفت. وی در ادامه افزود : شرکت ارتباطات زیر ساخت نیز در راستای حرکت در مسیر تحول دیجیتال اقداماتی کلیدی را براساس برنامه ریزی های انجام شده آغاز کرده است. تدوین سند تحول دیجیتال، تغییر ساختار سازمانی، طرح کلان معماری سازمانی ، سند فناوری اطلاعات، بازنگری فرایندها و استقرار مدل eTOM و فرهنگ سازی بخشی از برنامه های معاونت فناوری اطلاعات در کنار برنامه های سایر معاونین شرکت در مسیر تحول دیجیتال می باشد.
معاون فناوری اطلاعات شرکت اضافه کرد: ما پروژه های بسیار مهم و کلیدی در بخش های فنی، تجاری، مالی و اداری و تحول سازمانی را آغاز کردیم و آنچه این پروژه ها را به هم مرتبط می کند معماری سازمانی شرکت می باشد.
وی ضمن تشکر از حمایت‌های مدیران ارشد شرکت در پیشبرد پروژه معماری سازمانی، به نقش کلیدی فرهنگ سازی و اعتقاد مدیران در میزان موفقیت پروژه های تحول کسب و کار اشاره کرد.

س1

در ادامه ضمن ارائه مختصری از وضعیت پروژه معماری سازمانی، مبحث آموزشی درآمدی بر معماری سازمانی توسط مدرس این رشته برای حاضرین تدریس شد.

س2

۳۰ بهمن ۱۳۹۸
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۵ نفر
۶۰,۵۱۷ نفر
۵۳ نفر
۵۰۴ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
3.233.221.90
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض