صفحه اصلیجزییات خبر

بازدید مهندس خضردوست از ارتباطات زیرساخت استان سیستان و بلوچستان

بازدید مهندس خضردوست از ارتباطات زیرساخت استان سیستان و بلوچستان
مهندس خضردوست عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت برای بازدید و بررسی زیرساخت های ارتباطی استان سیستان و بلوچستان، 16 بهمن ماه سالجاری به این استان سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت ، مهندس خضردوست که در این سفر از سوی مهندس آغ بیات معاون فنی مدیرعامل، اسداله همتی مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات و مهندس معادی سرپرست مدیریت ارتباطات زیرساخت شهرستان های استان تهران و امور هماهنگی همراهی می شد با بازدید از بخشهای مختلف پروژه برقراری کابل فیبر نوری مجتمع ICT استان در مرکز PC زاهدان حضور یافت و با مدیر و کارکنان ارتباطات زیرساخت این استان دیدار و گفتگو کرد.

سیستان و بلوچستان

در این دیدار ابتدا مهندس مرتضوی مدیر ارتباطات زیر ساخت استان سیستان و بلوچستان با تشریح وضعیت پروژه های ارتباطی در دست اقدام استان ، گزارشی از عملکرد و اقدامات مدیریت ارتباطات این استان در حادثه سیل اخیر ارایه کرد.
بر اساس این گزارش ، مهندس خضردوست عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت با تشریح سیاست های شرکت در زمینه توسعه زیرساخت های ارتباطی کشور مطالبی را در خصوص بررسی روند رفع خرابی کابل دریایی چابهار ارائه کرد.
وی با تاکید بر پایداری شبکه ارتباطی کشور به ویژه در ایام انتخابات ،از تلاش ها و اقدامات صورت گرفته توسط مدیر و کارکنان زیرساخت ارتباطات استان در جریان سیل اخیر قدردانی کرد.
مهندس خضردوست در ادامه با حضور در جمع کارکنان پیمانکاری استان، ضمن گفتگو با آنان از نزدیک در جریان مشکلات و نظرات آنان قرار گرفت و به سوالات آنان پاسخ داد.
همچنین مهندس خضردوست و هیات همراه با شرکت در جلسه شورای ارتباطی استان که با حضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و مدیر منطقه مخابرات استان سیستان و بلوچستان برگزار شده بود از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات ارتباطی استان قرار گرفت.
بازدید از سالنهای فنی انتقال ، سوییچ و دیتا در مراکز نیکشهر ، ایرانشهر و زاهدان و همچنین سالنهای فنی انتقال ، سوییچ ،دیتا و درگاههای بین الملل در مرکز چابهار از دیگر برنامه های مهندس خضردوست عضو هیات مدیره و هیات همراه در این سفر بود.

۱۶ بهمن ۱۳۹۸
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۱۷ نفر
۱,۰۹۱,۵۶۰ نفر
۳۶۲ نفر
۱۶۱ نفر
۱ بهمن ۱۴۰۲
۳۱,۵۷۲ نفر
35.174.62.162
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض