صفحه اصلیجزییات خبر
همزمان با ایام الله دهه فجر ،

مراسم تجلیل از مقام آوران ورزشی شرکت ارتباطات زیر ساخت برگزار شد

مراسم تجلیل از مقام آوران ورزشی شرکت ارتباطات زیر ساخت برگزار شد
مراسم تجلیل از ورزشکاران شرکت ارتباطات زیر ساخت با حضور مازیار کشاورز عضو هیات مدیره ، تقی محمدی معاون توسعه منابع و جمعی از مدیران شرکت ، ورزشکاران همکار و کارکنان شرکت 17 بهمن ماه سالجاری در سالن شهید نصرالهی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، در این مراسم مازیار کشاورز عضو هیات مدیره شرکت گفت : شرکت ارتباطات زیر ساخت در چندین رشته ورزشی اعم از انفرادی و گروهی در مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات زبانزد می باشد و حتی در برخی از رشته های ورزشی مانند کوهنوردی توانسته برنامه های ثابتی را در بخش های مختلف ورزشی صدا و سیما داشته باشد.

13

 

مازیار کشاورز اظهار کرد: مدیریت شرکت اهمیت ویژه ای را برای ورزش همکاران شرکت قائل است و این خود باعث ایجاد همبستگی ، نشاط و شادابی بیشتر بین همکاران شده است.
وی در پایان خاطر نشان کرد: یکی از افتخارات ورزشی شرکت توجه و اهتمام ویژه بانوان همکار ورزشکار شرکت است که ازلحاظ تعداد بیش از آقایان همکار می باشد.

v1

در پایان ،مراسم تجلیل از ورزشکاران شرکت ارتباطات زیرساخت در المپیادهای ورزشی مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال 98 برگزار و لوح تقدیر آنان از سوی مازیار کشاورز عضو هیات مدیره ، تقی محمدی معاون توسعه منابع، حسنعلی عیسی زاده مدیرکل دفتر مدیرعامل ، روابط عمومی و امور بین الملل و نرگس حسینی مدیرکل توسعه سرمایه انسانی به مقام آوران ورزشی اهداء شد.

v2

۱۶ بهمن ۱۳۹۸
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۳۲ نفر
۵۷,۶۸۵ نفر
۱۰ نفر
۴۳۷ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.220.249.141
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض