صفحه اصلیجزییات خبر

همکاری های مشترک شرکت ارتباطات زیرساخت و دانشگاه صنعتی شریف

همکاری های مشترک  شرکت ارتباطات زیرساخت و دانشگاه صنعتی شریف
نخستین جلسه همکاری های مشترک درخصوص پروژه پژوهشی کاربردی با عنوان پایداری و تداوم سرویس سیستم های تامین و توزیع برق و مراکز مخابراتی با حضور دکتر فتوحی رئیس دانشگاه صنعتی شریف و مدیران حوزه معاونت فنی شرکت ارتباطات زیرساخت سیزدهم بهمن ماه سالجاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این جلسه دکتر فتوحی رئیس دانشگاه صنعتی شریف که به همراه پژوهشگران این دانشگاه به عنوان مشاوران اجرای پروژه حضور داشتنددر خصوص ساختار پروژه و روند انجام فعالیت های مربوط به آن توضیحاتی ارائه کرد.
رئیس دانشگاه صنعتی شریف اظهارداشت:پنج فاز مختلف عملیاتی برای این پروژه تعریف و طراحی شده است که بستر عملیاتی آن بر اساس اهداف این 5 فاز شامل : شناخت اهداف، اولویت ها، ساختارها و نیازمندی شرکت ارتباطات زیرساخت در حوزه تامین و توزیع برق ، ارائه استراتژی جامع تعمیرات و نگهداری قابلیت اطمینان محور با هدف حفظ سطح دسترس پذیری در طول زمان و بهبود قابلیت نگهداری کلی زیرساخت تامین انرژی الکتریکی و ارائه استراتژی جامع تعمیرات و نگهداری قابلیت اطمینان محور با هدف حفظ سطح دسترس پذیری در طول زمان و بهبود قابلیت نگهداری زیرساخت تامین انرژی الکتریکی می باشد.

12

دکتر فتوحی ارزیابی تاب آوری زیرساخت تامین انرژی الکتریکی در مواجه با حوادث غیر مترقبه، به منظور تضمین پایداری و تداوم سرویس و هم چنین تدوین رویه ها، خطوط راهنما و دستورالعمل ها برای ارزیابی مستمر عملکرد و بهبود تداوم سرویس را از دیگر اهداف طراحی شده در این پروژه برشمرد.
شایان ذکر است: این پروژه در جهت تامین برق تجهیزات ICT با ضریب اطمینان بالا، حفظ ارتباطات با دسترس پذیری بالا و بهبود تاب آوری سیستم های تامین و توزیع برق به عنوان پروژه پژوهشی- کاربردی اجرا خواهد شد.

۱۶ بهمن ۱۳۹۸
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۰ نفر
۵۵,۱۵۹ نفر
۳۵۰ نفر
۴۶۰ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.206.13.203
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض