صفحه اصلیجزییات خبر
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت؛

روابط عمومی ها تاثیر قابل توجهی در اطلاع رسانی اهداف و پیشرفت شرکت ها دارند

روابط عمومی ها تاثیر قابل توجهی در اطلاع رسانی اهداف و پیشرفت شرکت ها دارند
تحول دیجیتال و انقلاب صنعتی چهارم در جهان مبتنی بر فناوری اطلاعات است و روابط عمومی ها تاثیر بسزایی در اطلاع رسانی و پیشبرد اهداف شرکت ها در این عصر دیجیتال ایفا می کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیر ساخت،مهندس فتاحی معاون وزیر ،رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت صبح امروز در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمانهای تابعه با اعلام این مطلب گفت : روابط عمومی ها پیش قراولان معرفی نقش ،جایگاه و اهداف سازمان ها و شرکت ها در کشور هستند و اهمیت فعالیت ها و اقدامات اجرایی آنان در این حوزه با تمرکز بر استفاده از مهارت ها و تخصص های روابط عمومی شتاب بیشتری می گیرد.
وی افزود : با توجه به جایگاه شرکت ارتباطات زیر ساخت و نقش آن در توسعه زیرساخت های فنی ارتباطات کشور مثل 5G و... این هنر روابط عمومی است که با ورود به حوزه برندینگ و تبلیغات بتواند نقش خود را در معرفی و اطلاع رسانی خدمات و فعالیت ها به عموم جامعه و همراه کردن افکار عمومی با آن به خوبی ایفا کند.
وی در خصوص همکاری و همراهی افکار عمومی با اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف اجتماعی ،سیاسی و ... در جامعه گفت : افکار عمومی در پیروزی انقلاب اسلامی ، دفاع مقدس و تحریم های ظالمانه آمریکا علیه کشورمان نقش حیاتی داشته است و بی تردید روابط عمومی ها در تنویر افکارعمومی نقش به سزایی دارند.
مهندس فتاحی در پایان خاطر نشان کرد: تشکیل شورای روابط عمومی وزارت و شرکت های تابعه موجب هم افزایی بهتر مجموعه شده و قطعا این تعامل و همکاری روابط عمومی ها باعث شتاب بیشتری در معرفی فعالیت های مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در جامعه خواهد شد.
نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمانهای تابعه با حضور مهندس هادیان رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سایر مدیران روابط عمومی ، کارشناسان و متخصصان مجموعه وزارت ارتباطات و به میزبانی شرکت ارتباطات زیر ساخت برگزار شد و اعضاء در خصوص عملکرد و فعالیت های مجموعه روابط عمومی شرکت خود و اهداف و برنامه های پیش رو در دهه فجر توضیحاتی را ارائه کردند.

۶ بهمن ۱۳۹۸
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۷ نفر
۵۸,۲۲۶ نفر
۱۰۰ نفر
۴۵۱ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
44.220.249.141
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض