صفحه اصلیجزییات خبر

مهندس فتاحی در جلسه شورای اداری مدیران بر صرفه جویی در هزینه ها تأکید کرد

مهندس فتاحی  در جلسه شورای اداری مدیران بر صرفه جویی در هزینه ها تأکید کرد
صرفه جویی، کاهش هزینه ها و استفاده درست از منابع بودجه از دغدغه های اصلی است و نسبت به اجرای کامل و دقیق آن باید اهتمام ویژه داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، مهندس فتاحی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در جلسه شورای اداری مدیران که دهم دی ماه سال جاری در مجتمع انقلاب اسلامی برگزار شد گفت: صرفه جویی و کاهش هزینه ها محور برنامه ریزی برای سال آینده است و در این خصوص می بایست بودجه در شرکت بویژه در استان ها باید به صورت هدفمند، کارا و اثربخش صرف شود.

1

وی افزود: برگزاری مناقصه انتخاب پیمانکاران برای نگهداری زیرساخت های ارتباطات در استانها حرکت بزرگی بود که خوشبختانه با شرایط سالم و شفاف و منطبق با مقررات در آذر ماه سال جاری صورت گرفت.

مهندس فتاحی بهره گیری از نیروهای جوان برای اهداف مدیریت را جزء اهداف اصلی برنامه های شرکت شمرد و خاطر نشان ساخت باید با برنامه ریزی صحیح و درست ضمن انتقال دانش و تجربه از نیروهای کارآمد و زبده قدیمی به نسل جوان فرایند جانشین پروری نیز اتفاق بیفتد.
مدیرعامل ضمن تأکید بر استفاده از پتانسیل و ظرفیت های بخش خصوصی و تعامل حداکثری بین بخش خصوصی و دولتی، ضرورت همکاری های متقابل و سازنده زیرساخت با ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ها را یادآور شد.

2
در ادامه مراسم تکریم و تجلیل از خدمات دکتر هاشمی معاون سابق فناوری اطلاعات مدیرعامل، مهندس رادکانی معاون سابق فنی مدیرعامل و مهندس نظر پورمدیر ارتباطات زیر ساخت شهرستان های استان تهران و امور هماهنگی استانها با حضور مهندس فتاحی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، مهندس خضردوست و مازیار کشاورز اعضای هیات مدیره، معاونین مدیرعامل وجمعی از مدیران شرکت، برگزارشد.
مهندس فتاحی در این مراسم با تشکر از زحمات و تلاش های دکتر هاشمی، مهندس رادکانی و مهندس نظر پور در طول مدت مسئولیت تقدیر و تشکر کرد.

3
در پایان مراسم حکم انتصاب مهندس آغ بیات به عنوان معاون فنی و مهندس اصغریان به عنوان معاون فناوری اطلاعات مدیرعامل قرائت و به عنوان معاونین جدید شرکت به آنان اهداء شد.
گفتنی است مهندس رادکانی به عنوان مشاور وزیر در امور تأمین و بهبود ارتباطات مناسبت های مذهبی ملی و منطقه ای مشغول به فعالیت است و همچنین مهندس نظر پور هم به مقام بازنشستگی نائل شده است.

۱۱ دی ۱۳۹۸
پایان خبر/
لوگو سایت
  • ساختمان مرکزی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 17
  • خدمات داخلی service.sales@tic.ir
    خدمات بین‌الملل commercial.contract@tic.ir
    روابط عمومی و امور بین‌الملل news@tic.ir
۲۸ نفر
۶۰,۴۰۰ نفر
۴۴۰ نفر
۵۱۸ نفر
۳ مهر ۱۴۰۲
۱,۵۹۵ نفر
18.205.26.39
Other
USA
عناوین آبی
عناوین قرمز
افزایش سایز قلم
کاهش سایز قلم
بزرگ نمایی
کوچک نمایی
بازگشت به پیشفرض