در نشست صمیمی جوانان شرکت با مدیرعامل مطرح شد؛ جوانان شاغل در شرکت برای پیشبرد اهداف تجاری و فنی کمک کنند

در نشست صمیمی جوانان شرکت با مدیرعامل مطرح شد؛ جوانان شاغل در شرکت برای پیشبرد اهداف تجاری و فنی کمک کنند
مهندس فتاحی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در جلسه هم اندیشی جوانان این شرکت گفت: ما در شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان یک شرکت پیشران در حوزه آی سی تی از جوانان شاغل در شرکت می خواهیم که فعالیت بیشتری داشته و برای پیشبرد اهداف تجاری و فنی کمک کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، این نشست تخصصی با حضورمهندس فتاحی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل به همراه تقی محمدی معاون توسعه منابع، دکتر مهرکام دستیار ویژه جوانان مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت امروز دوشنبه 13 آبان ماه در سالن نصرالهی این شرکت برگزار شد.

2g

بر اساس این گزارش؛ مهندس فتاحی افزود: امروز همه شئونات زندگی مردم اعم از سیاست ، فرهنگ و اجتماع معطوف به فناوری اطلاعات است که در کشور ما مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و در راس آن شرکت ارتباطات زیرساخت پیشران آن است .
معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل توضیح داد: تحول دیجیتال و انقلاب صنعتی چهارم در جهان مبتنی بر فناوری اطلاعات است و این زمانی اتفاق می افتد که زیرساخت وابسته های فنی و لازم آن آماده و مهیا باشد.

1J

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در سه سال اخیر این شرکت علیرغم تحریم ها و شرایط سخت توانسته است در توسعه تمامی ظرفیت های ارتباطی به ویژه ظرفیت انتقال،شبکه فیبر نوری و اینترنت پیشرفت های خوبی را کسب کند و کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی نتیجه تلاش مهندسان و متخصصان جوان این شرکت است ؛ انتظاری که از جوانان شرکت وجود دارد نوآوری در عرصه فعالیت های روزمره شرکت و همچنین سبد سرویسها و خدمات آن می باشد و ما با توجه به ظرفیت و پتانسیل شرکت به نگاه های نو و خلاقانه نیازمند هستیم.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت اضافه کرد: با توجه به نقش مهمی که شرکت در ایجاد و توسعه زیرساخت های ارتباطی کشور به عهده دارد باید تلاش کنیم علاوه بر ارتقای کیفی و کمی خدمات با ارتقاء بهره وری و اثربخشی فعالیت هایمان تمامی ارائه دهندگان مجاز خدمات در بخش ICT کشور را مجاب به استفاده از پتانسیل و خدمات شرکت نمائیم.
وی خاطر نشان کرد: نیروی انسانی به عنوان رکن اساسی ،عامل تاثیرگذار است و باید فعالیت بیشتری در حوزه نیروی جوان شرکت و انتخاب افراد کارآمد در سطوح مدیریتی صورت پذیرد.
مهندس فتاحی با تشریح جایگاه و اهمیت نیروی انسانی در تحقق اهداف سازمانی اضافه کرد: باید از نیروی انسانی به ویژه نیروهای جوان به عنوان یکی از منابع عظیم و استراتژیک حمایت و صیانت کنیم و مسائل و مشکلات آنان را بررسی و به رفع نیازهای آنان توجه ویژه داشته باشیم.

f7

در ابتدای این جلسه دکتر مهرکام دستیار جوان مدیرعامل ضمن ارائه گزارشی از وضعیت جوانان شرکت و پست های مدیریتی موجود اعلام کرد: از پایان سال 96 تاکنون حدود 124 انتصاب در شرکت صورت گرفته است که 50 درصد از انتصابات مدیریتی از بین جوانان بوده است و ما در این زمینه شاهد آمار خوبی بوده ایم.
در ادامه جلسه مهندس فتاحی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل به همراه تقی محمدی معاون توسعه منابع و دکتر مهرکام دستیار ویژه جوانان مدیرعامل با حضور درنشست صمیمی با همکاران جوان شرکت به پرسش های آنان در زمینه های مختلف پاسخ دادند.


۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۵۶
تعداد بازدید : ۸۸۹