بازدید مهندس خضردوست از مدیریت ارتباطات زیرساخت استان های قم و مرکزی

بازدید مهندس خضردوست از مدیریت ارتباطات زیرساخت استان های قم و مرکزی
مهندس خضردوست عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت برای بررسی زیرساخت های ارتباطی ،نهم و دهم مهرماه سالجاری از مدیریت ارتباطات زیرساخت استان های مرکزی و قم بازید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت ، مهندس خضردوست که در این سفر از سوی مهندس همتی مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات همراهی می شد ابتدا در مدیریت ارتباطات زیرساخت استان قم حضور یافت و با مدیران و کارکنان ارتباطات زیرساخت این استان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار مهندس طبائی مدیر ارتباطات زیرساخت استان قم گزارشی از اقدامات و برنامه های توسعه زیرساخت های ارتباطی این استان را تشریح کرد.

ghom

بر اساس این گزارش ، مهندس خضر دوست در ادامه سفر در مدیریت ارتباطات زیرساخت استان مرکزی حضور یافت و با مدیران و کارکنان ارتباطات زیرساخت این استان دیدار و گفتگو کرد.
در این بازدید مهندس خضردوست از مراکز PC اراک و تجهیزات دیتا ، سوئیچ و انتقالو همچنین پروژه ساخت اتاق ترانس برق در مرکز PC حضور یافت و با مدیران و کارکنان ارتباطات زیرساخت این استان دیدار و گفتگو کرد.

markazi1

در این دیدار مهندس برفره مدیر ارتباطات زیر ساخت استان مرکزی ، با تشریح پروژه های در دست اقدام و وضعیت ارتباطات استان ، گزارشی از عملکرد و اقدامات مدیریت ارتباطات این استان را ارائه کرد.
همچنین مهندس خضردوست عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت در جلسه شورای ارتباطی استان که با حضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و مدیران منطقه مخابرات استان مرکزی برگزار شده بود ،حضور یافت و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات ارتباطی استان قرار گرفت.
بر اساس این گزارش ، مهندس همتی مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات نیز با حضور در جمع پرسنل بخش پیمانکاری این دو استان بررسیدگی به مسائل و مشکلات آنان تاکید کرد.


۱۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۷:۰۷
تعداد بازدید : ۷۰۱