سرپرست معاونت فناوری اطلاعات شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شد

سرپرست معاونت فناوری اطلاعات شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شد
معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با صدور حکمی سرپرست حوزه معاونت فناوری و اطلاعات مدیرعامل شرکت را منصوب کرد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت، مهندس فتاحی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل، علیرضا اصغریان را با حفظ سمت سازمانی به عنوان سرپرست حوزه معاونت فناوری اطلاعات مدیرعامل این شرکت منصوب کرد.
در بخشی از حکم مهندس فتاحی برای سرپرست حوزه معاونت فناوری اطلاعات مدیرعامل آمده است، نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی به موجب این ابلاغ با حفظ سمت سازمانی به عنوان سرپرست حوزه معاونت فناوری اطلاعات مدیرعامل منصوب می شوید. امید است در جهت تحقق اهداف دولت جمهوری اسلامی ایران و همچنین نصب العین قرار دادن تقوای الهی برابر چهارچوب شرح وظایف محوله جدیت و تلاش وافری را ایفا نمایید.
مهندس علیرضا اصغریان با 22 سال سابقه،کارشناس ارشد صنایع مدیریت سیستم بهره وری و دانش پذیر دوره دکترای حرفه ای کسب و کار (DBA) تحول دیجیتال در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران است که پیش از این سمت های رئیس اداره و مدیرکل نظارت بر سرویس های فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی را در کارنامه خود دارد.
وی در حال حاضر مدیرکل مهندسی عملیات شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت می باشد.


۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۷:۰۹
تعداد بازدید : ۲,۱۶۴