بازدید مهندس خضردوست از مدیریت ارتباطات زیرساخت استان اردبیل

بازدید مهندس خضردوست  از مدیریت ارتباطات زیرساخت استان اردبیل
مهندس خضردوست عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به منظور بازدید از زیرساخت های ارتباطی استان اردبیل 27 مرداد ماه به این استان سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت ، مهندس خضردوست که در این سفر از سوی تقی محمدی معاون توسعه منابع مدیر عامل و حسنعلی عیسی زاده مدیرکل دفتر مدیرعامل و روابط عمومی و امور بین الملل همراهی می شد در مدیریت ارتباطات زیرساخت این استان حضور یافت و با مدیران و کارکنان دیدار و گفتگو کرد.

بر اساس این گزارش ، در ابتدای این دیدار مهندس صفری مدیر ارتباطات زیرساخت استان ، گزارشی از عملکرد و فعالیت های این استان را ارایه کرد.
همچنین مهندس خضردوست عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت ضمن قدردانی از تلاش ها و اقدامات صورت گرفته بررسیدگی مسائل و مشکلات کارکنان تاکید کرد.

8585

عضو هیأت مدیره در این سفر به اتفاق هیأت همراه با حضور در جمع کارکنان بخش پیمانکاری ضمن گفتگو با آنان از نزدیک در جریان مشکلات و نظرات آنان قرار گرفت و به سوالات آنان پاسخ داد.

232

در جریان این سفر مهندس خضردوست در دیدار با معاون سیاسی و امنیتی استانداراردبیل که با حضور حانیه سامعی مشاور وزیر در امور بانوان برگزار شد در خصوص صیانت از مسیرهای فیبر نوری و تعامل دستگاهای اجرایی و سایر نهادها گفتگو و همچنین بر استفاده بهینه آنها و سایر شرکتهای خصوصی از سرویس ها و امکانات ایجاد شده توسط شرکت ارتباطات زیرساخت تاکیدکرد.

5858

۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۲۴
تعداد بازدید : ۸۰۶