مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از نمایشگاه " فرصت های ساخت داخل و رونق تولید " بازدید کرد

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از نمایشگاه " فرصت های ساخت داخل و رونق تولید " بازدید کرد
مهندس حمید فتاحی معاون وزیر،رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت به اتفاق هیات همراه ,صبح امروز از نمایشگاه " فرصت های ساخت داخل و رونق تولید " بازدید و در غرفه شرکت ارتباطات زیرساخت حضور یافت .

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل؛ در این دیدار مهندس نرگس طاهری معاون راهبردی و توسعه کسب و کار و مهندس رادکانی معاون فنی ، مهندس فتاحی را همراهی می کردند ،

5

بر اساس این گزارش ، مهندس کشاورز عضو هیات مدیره و تقی محمدی معاون توسعه منابع از دیگر مهمانان امروز غرفه شرکت ارتباطات زیرساخت بودند .

نمایشگاه

شرکت ارتباطات زیرساخت در اولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید که به مدت چهار روز از ۲۷ تیر در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برپا شده است با استقرار در سالن ۱۸ غرفه شماره ۳ حضور دارد. 

2

3aa

5a

در این نمایشگاه که با هدف رونق تولید و داخلی سازی نیازهای صنایع برپا شده است ، ۲۱۰ شرکت بزرگ و فرادستی در حوزه های خودرو و قطعات ، لوازم خانگی ، صنایع معدنی فلزی و غیر فلزی مخابرات ، صنایع دریایی و نفت و گاز و پتروشیمی در فضایی نزدیک به ۱۱ هزار متر مربع ، کمبودها و نیازهایشان را به نمایش گذاشته و از صنعتگران ، دانشگاهیان ، کارگاه های کوچک و استارت آپ ها دعوت کرده اند تا برای رفع این نیازها پیشگام شوند. .
آنچه این نمایشگاه را از دیگر نمایشگاه ها متمایز می کند عرضه نیازها به جای نمایش دستاوردهاست.


۲۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۴:۴۹
تعداد بازدید : ۷۲۳