پیام دکتر عباسی شاهکوه مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

پیام دکتر عباسی شاهکوه مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت به مناسبت روز جهانی کار و کارگر
فرا رسیدن یازدهم اردیبهشت ماه یادآور زحمات شبانه روزی کارگران عزیز در سراسر جهان به ویژه کشور عزیزمان ایران می باشد، علیرغم همه ی پیشرفت ها و توسعه تکنولوژی هنوز در جوامع بشری چرخش امور جاری و زندگی از ساده ترین سطح تا پیچیده ترین آنها مرهون دستان پر توان قشر شریف کارگر است.
اساسی ترین رکن صنعت و تولید، کارگر است که با تلاشی خاموش و متواضع، چرخ اقتصاد مولّد را به حرکت در آورده و آن را در مسیر رشد و تعالی به کار می اندازد. توفیق هر کشوری که به جایگاه مطلوبی در عرصه صنعت رسیده، از رهگذر اکرام و ارج نهادن به جایگاه این فعالان پرتکاپوی ارجمند محقق گردیده است.
11 اردیبهشت ماه فرصتی است تا از خدمات ارزنده قشر پرتلاش کارگران جامعه تقدیر کنیم. کارگرانی که از شریف‌ترین طبقه اجتماع هستند و حرکت دست و بازوی آنها است که باعث گردش چرخ‌های اقتصاد کشور و امتداد رگ‌های حیات در پیکر هستی می‌شود. کارگران، پیشگامان این حیات نشاط آفرینند و معتقدیم در این شرایط سخت، رمز عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی و رونق تولید در حوزه ICT بویژه توسعه زیرساخت های ارتباطی کشور مرهون تلاش شبانه روزی آنها است.
کرامت و حفظ مقام کارگر یک اصل اجتناب¬ناپذیر در رویکردهای اصلی است به همین منظور می کوشیم با استقرار سامانه های حمایتی و آموزشی به صورت مکرر در جهت تقویت حوزه کارگری در شرکت به عنوان سرمایه انسانی حرکت نماییم .
مجدداً فرا رسیدن این روز را به تمامی کارگران زحمتکش شرکت ارتباطات زیرساخت و همکاران کارگر شاغل در شرکتهای طرف قرارداد تبریک عرض نموده و تداوم توفیقات آنها در خدمت به میهن اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواهانم.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۵:۱۶
تعداد بازدید : ۵۹۷