مازیار کشاورز از اداره کل ارتباطات زیرساخت استان خراسان رضوی بازدید کرد

مازیار کشاورز از اداره کل ارتباطات زیرساخت استان خراسان رضوی بازدید کرد
مازیارکشاورز عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت به منظور بررسی زیرساخت های ارتباطی و مسائل و مشکلات اداره کل ارتباطات زیرساخت استان خراسان رضوی, چهاردهم اسفند ماه به این استان سفر کرد .
به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل ؛ مازیار کشاورز که در این سفر مهندس همتی مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات و صمدی مدیرکل حقوقی زیرساخت وی را همراهی می کردند در اداره کل ارتباطات زیرساخت استان خراسان رضوی حضور یافت و با مدیرکل و کارکنان دیدار و گفتگو کرد .
در این دیدار مهندس رضائی نیا مدیرکل ارتباطات زیرساخت استان ضمن تشریح وضعیت شبکه ارتباطی گزارشی از پروژه ها , وضعیت اعتبارات و عملکرد حوزه های مختلف فنی ، مالی ، اداری ، قراردادهای نگهداری در سطح استان را ارائه کرد .
همچنین در ادامه این دیدار مهندس کشاورز با همکاران این اداره کل به گفت و گو نشست و مشکلات و مسائل آنان را جویا شد.
عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت ضمن قدردانی از تلاشهای همکاران اداره کل با شنیدن نظرات و پیشنهادات آنان؛ درخصوص مسائل مطرح شده راهکارها و دستورات لازم را صادر کرد .
دیدار و گفتگو با کارکنان شرکتهای نگهداری شبکه و تاسیسات استان و بحث و تبادل نظر درخصوص مسائل فنی و پرسنلی مطرح شده از دیگر برنامه های سفر یک روزه عضو هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت و مدیران همراه بود.
در پایان این سفرکشاورز و هیات همراه از مراکز و بخش های مختلف فنی (دیتا، سوئیچ، انتقال و ...) بازدید کردند .
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ۱۴:۱۰
تعداد بازدید : ۶۵۹