دهمین گردهمایی مدیران شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد

دهمین گردهمایی مدیران شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد
آخرین گردهمایی مدیران شرکت ارتباطات زیرساخت در سال 97 با حضور مهندس فتاحی معاون وزیر و رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت ، دکتر عباسی مدیرعامل، مهندس کشاورز و مهندس خضردوست اعضاء هیات مدیره ، معاونین مدیرعامل، مدیران استانها وسایر مدیران ارشد شرکت با هدف بررسی و ارزیابی عملکرد سال جاری و تبیین برنامه های سال 98 شرکت ، هجدهم اسفند ماه در مجتمع ارتباطی انقلاب اسلامی(LCT) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل،دکتر عباسی شاهکوه ضمن تشکر از زحمات تمامی مدیران برای پیشبرد اهداف شرکت به تشریح وضعیت موجود پرداخت وگفت : علیرغم حاکم شدن شرایط سخت؛با همت همه همکاران در تمام بخش ها توانستیم به دستاوردهای قابل توجهی دست یابیم و عمده اهداف پیش بینی شده در سال 97 تحقق یابد.
وی در خصوص افتتاح پروژههای شرکت در سال جاری خاطر نشان کرد: در بخش انتقال, پروژه تدبیر در سال 97 افتتاح و ظرفیت شبکه 2/5 برابر شد.

1a

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت توسعه سه برابری ظرفیت شبکه در بخش IP را پروژه عظیمی ذکر کرد و گفت : این پروژه با استفاده از منابع داخلی و به طور ضربتی در حدود 10 ماه از مرحله ورود تجهیزات تا نصب و راه اندازی زمان برد و تا کنون اینگونه راه اندازی بی سابقه بوده است.
عباسی شاهکوه با اشاره به توسعه و بسترسازی زیرساخت های ارتباطات و فناوری اطلاعات بر کیفیت و پایداری شبکه تاکید کرد و گفت : رویکرد ما در شرکت ارتباطات زیرساخت مبتنی بر مشتری گرایی است و موظف هستیم به بهترین نحو به اپراتورها با کیفیت ترین سرویس را ارائه دهیم و نباید انحصار داشته باشیم و اتکای ما به ظرفیت و کیفیتی است که فراهم می کنیم .
وی با تاکید بر اهمیت مشتری مداری ادامه داد : زیرساخت؛ هسته اصلی شبکه ملی اطلاعات و کل شبکه های کشور است و توسعه کیفی شبکه هدف مورد تاکید ماست ، شبکه باید با کیفیت به کار خودش ادامه دهد و همه احساس کنند شبکه مشترکی وجود دارد و متعلق به همه است .

در بخش دیگر این گردهمائی ؛ مهندس خضردوست عضو هیات مدیره به ارائه گزارش سفرهای استانی انجام شده پرداخت و گفت : از مدیران استانها درخواست می کنم همچون گذشته با همدلی و همراهی ما را در نیل به اهداف شرکت یاری کنند تا علیرغم شرایط سختی که در کشور با آن روبرو هستیم مردم فشار کمتری را تحمل کنند.
در ادامه مهندس کشاورز عضو هیات مدیره با بیان سیاست های کلان شرکت؛گزارش کاملی از مشکلات مطرح شده در بازدیدهای استانی را ارائه و به مسایل حوزه اداری و مالی از قبیل املاک ، مدیریت بهینه هزینه و درآمدها و ساختار سازمانی اشاره کرد وگفت : مشکلات مطرح شده در این سفرها برای اتخاذ تدابیر لازم جمعبندی شده و پیگیر رفع آن هستیم .

8

ارائه گزارش کامل عملکرد اجرائی معاونین مدیرعامل با استفاده از آمار و نمودارها از محورهای مطرح شده در این گردهمایی بود و هر یک از معاونین ضمن توضیح بهبود فرآیند فعالیتهای جاری حوزه خود به شرح و تبیین اقدامات و اهداف مورد انتظار پرداختند .

9

در این گردهمایی که در قالب گفتمان تعاملی و صمیمانه صورت پذیرفت، مدیران استانها پس از استماع سخنان مدیران ارشد شرکت مشکلات و دغدغه های خود را مطرح و پاسخ های جامع و کامل ارائه شد .
در پایان این نشست با اهداء لوح سپاس از زحمات مدیران تقدیر شد.

10a

۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۵:۵۵
تعداد بازدید : ۷۷۳