نشست هم اندیشی و همفکری مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با همکاران حوزه فنی

نشست هم اندیشی و همفکری مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با همکاران حوزه فنی
با هدف همدلی هم اندیشی و شنیدن نقطه نظرات و پیشنهادات کارکنان , نشست صمیمی دکتر عباسی شاهکوه مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با همکاران حوزه فنی مجتمع ارتباطی انقلاب اسلامی (lct ) و ساختمان امام خمینی(ره)؛ سیزدهم اسفندماه با حضورمعاونین ومدیران حوزه فنی در مجتمع ارتباطی انقلاب اسلامی(lct )برگزار شد .

در این نشست که به صورت گفتگو و جلسه پرسش و پاسخ انجام شد؛ همکاران مسائل خود را در خصوص مسائل رفاهی , پیاده سازی چارت سازمانی و تغییرات ساختار سازمانی, تغییر وضعیت نیروها و ...با مدیرعامل در میان گذاشتند .

دیدار
صدور رأی وحدت رویه هیات عمومی دیوان عدالت اداری مبنی بر عدم احتساب فوق العاده ویژه و تفاوت تطبیق، در پاداش پایان خدمت از نگرانی همکاران در شرف بازنشستگی بود که در این جلسه مطرح و از سوی تقی محمدی معاون توسعه مدیریت و منابع مدیرعامل به آن پاسخ داده شد .

دیدار
جایگزینی نیروهای فنی بازنشسته, تغییر وضعیت نیروهای غیررسمی و اخذ مجوزجذب نیروی انسانی جدید , از دیگر پرسش های همکاران بود که از سوی مدیرعامل و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی نیز به توضیح و تشریح آن پرداخته شد .
در حوزه مسائل مالی واداری تشریح پیاده سازی چارت سازمانی جدید , جذب فرزندان همکاران و بعضا تاخیر در پرداخت حقوق بخش غیر حاکمیتی از دیگر موضوعات مطرح شده در این دیدار بود .

دیدار
همچنین در خصوص مستند سازی مدیریت دانش و انتقال تجربیات فنی نیروها , تجهیزات و نوسازی مراکز سوئیچ و همکاران سوالات خود را پرسیدند و از سوی مهندس رادکانی معاون فنی مدیرعامل و اصغریان مدیرکل مهندسی عملیات شبکه پاسخ این سؤالات داده شد .

دیدار

۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ۱۶:۲۵
تعداد بازدید : ۳۳۴